Zwiększenie wydajności procesu wtrysku

Zwiększenie wydajności procesu…
Bezpłatne webinarium "Zwiększenie wydajności procesu wtrysku" to już przedostatnie z ośmiu spotkań online zaproponowanych przez firmę softPROGRESS w cyklu dotyczącym innowacyjnych rozwiązań służących podniesieniu wydajności w firmie. Czwartkowe webinarium będzie poświęcone oprogramowaniu firmy Simpoe, oferującej całkowicie skalowalne rozwiązanie do optymalizacji projektowania części, projektowania form i produkcji wyrobów z tworzyw.

Simpoe-Mold i SimpoEdge to kompletny zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia, po kompleksowe analizy wydajności procesu. Użytkownicy aplikacji mogą zidentyfikować już na wczesnym etapie projektu potencjalne problemy dotyczące produkcji dzięki analizie alternatywnych rozwiązań i ocenie wpływu modyfikacji na przebieg procesu.

Podczas webinarium zostaną poruszone takie zagadnienia, jak optymalizacja projektowania wyprasek i kosztów ich wytwarzania, łatwość użycia i szybkość działania narzędzi firmy Simpoe, narzędzia do optymalizacji położenia dysz, położenia i wartości zapadnięć, czasu cyklu wtrysku, zmniejszania deformacji i in.

Webinarium rozpocznie się w czwartek, 27.06, o godz. 10. Więcej szczegółów oraz formularz rejestracji na stronie organizatora.

Webinarium softPROGRESSbrak
 

Usługi oraz sprzedaż oprogramowania związanego z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych: RapidAuthor, Operator Production Optimizer(MES),etc.

Polska