igus otwiera cyfrowe targi innowacji 2020

igus otwiera cyfrowe targi…

Ponad 100 nowości w zakresie tworzyw sztucznych pokazuje, w jaki sposób klienci mogą obniżyć koszty i ulepszyć swoją technologię.

Wirtualne targi igus to okazja do zaprezentowania ponad 100 polimerowych nowości produktowych oraz uzupełnień asortymentu. Prawdziwe stoisko o powierzchni około 400 metrów kwadratowych jest teraz dostępne online i zawiera kluczowe informacje na temat możliwości obniżenia kosztów oraz zwiększenia żywotności aplikacji. Targi są częścią cyfrowego wsparcia udzielanego klientom, w ramach którego można organizować indywidualne lub grupowe spotkania z ekspertami igus.

Na wirtualnych targach igus prezentuje możliwości zastosowania wysokowydajnych polimerów, aby w sposób trwały zwiększyć żywotność ruchomych aplikacji, a także obniżyć koszty. „Gdy kolejne wydarzenia były odwoływane, szybko doszliśmy do wniosku, że powinniśmy stworzyć własną wystawę w Kolonii i podzielić się nią ze światem”, wyjaśnia Frank Blase, CEO igus GmbH. W siedzibie głównej w Kolonii firma igus zbudowała stanowisko targowe o powierzchni 400 metrów kwadratowych i umieściła je online pod adresem www.igus.pl/wirtualnetargi. W poszczególnych strefach odwiedzający mogą korzystać z wyświetlaczy, filmów i tekstów, aby zanurzyć się w świecie motion plastics - od przewodów SPE zaprojektowanych specjalnie do pracy w e-prowadnikach, po lekkie, polimerowe prowadnice teleskopowe drylin oraz inteligentne rozwiązania smart plastics. Linki prowadzą użytkownika do bardziej szczegółowych informacji technicznych oraz filmów na stronie internetowej.

pm2420-1

Realne stoisko, wirtualna wizyta

Wirtualne targi są częścią kompleksowej usługi konsultacji cyfrowych świadczonych przez igus. Każdy, kto chce uzyskać indywidualne, szczegółowe informacje, może umówić się na spotkanie i wraz z konsultantem zwiedzić wirtualne stoisko targowe online. Możliwe jest również osobiste spotkanie z ekspertem igus na rzeczywistym stanowisku targowym, bez konieczności opuszczania miejsca pracy. Za pomocą tabletu, ekspert oprowadza zwiedzającego po stoisku targowym, mając bezpośredni dostęp do prezentowanych produktów, dzięki czemu może zademonstrować ich użycie na maszynach targowych. Ponadto stoisko może być wykorzystane jako podstawa do serii samouczków i seminariów internetowych, z których klienci mogą skorzystać, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat wszystkich aspektów motion plastics firmy igus. Więcej informacji na temat Akademii igus znajduje się na stronie https://www.igus.pl/info/igus-academy.


Czytaj więcej:
Targi 1179

brak
 

Producent prowadników kablowych, przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych

Polska