Co to jest technologia "wtrysk"
Wtryskiwanie

18 cze 2014, 20:32 Matlech

Witam wszystkich, jestem świeży na forum, próbowałem szukać dokładnej terminologii wtrysku, rozdmuchu itp, ale nie znalazłem.
Moja firma jest początkująca w przemiałach i dostaje często wiele pytań od kontrahentów na ten temat.
Więc czy ktoś może mi odpowiedzieć?.

Pozdrawiam.

19 cze 2014, 0:42 Iebm

Przyznaję zaskoczyłeś mnie ! Patrz : wikipedia : przetwarzanie polimerów metoda wtrysku i temu podobne

Racisław

19 cze 2014, 11:18 Matlech

Na wikipedii to może sobie 13-latek definicje gó**a opisać, nie opieram się na wiedzy z wikipedii, to forum jest po to żebym mógł się dowiedzieć tego od ludzi doświadczonych prowadzących działalność, jeżeli nie chcesz pomóc, to nic nie pisz.

19 cze 2014, 15:08 Gerbito

Drogi maltechu.
Skrytykowanie jebma było jak strzelanie sobie w kolano i jednocześnie w jaja. Jebm jest jednym z liderów na tym forum a ty pokazałeś się ze strony z mega gowniarza. Wystarczylo sformułować pytanie inaczej a nie obrazu cisnac taką petarde. Więcej kultury czlowieczku a jak nie to wes grabki i do piaskownicy. Człowiek ze wsi wyjdzie ALE Wieś z człowieka nigdy.

19 cze 2014, 21:29 Matlech

Poszukam pomocy gdzie indziej dziękuję za Pana "konstruktywną" krytykę.
Pozdrawiam.

19 cze 2014, 22:50 Ramones

Matlech napisał:
Na wikipedii to może sobie 13-latek definicje gó**a opisać, nie opieram się na wiedzy z wikipedii, to forum jest po to żebym mógł się dowiedzieć tego od ludzi doświadczonych prowadzących działalność, jeżeli nie chcesz pomóc, to nic nie pisz.

Taa Taa !! :D :D :D
Cwaniaczku :D :D

23 cze 2014, 9:31 Radek

Witaj Matlech,
padło ogólne pytanie i padła ogólna odpowiedź, gdzie m.in. możesz znaleźć informacje. Nie musisz opierać się na Wiki, bo na Plastech.pl w dziale Plastechopedia również znajdziesz definicję wtrysku
https://www.plastech.pl/plastechopedia/formowanie-wtryskowe-159
Choć jak podejrzewam, nie o definicję tu chodzi. Zadaj więc konkretne pytanie związane z przetwórstwem tworzyw, to może jeszcze ktoś z grupy praktyków Ci zechce pomóc.
Pozdrawiam

21 lip 2014, 13:10 Booloo

Witam.
Matlech mam dla Ciebie propozycje a mianowicie
zatrudnij mnie jako specjalista do spraw kontaktu
z klientem. A tak serio to jest temat morze...
w necie dużo ciekawych rzeczy się dowiesz wystarczy poszukać
a na forum zadaj konkretne pytanie a nie ogólnie tak też sobie myślę
skoro masz firmę która zajmuje się regranulacja granulatu...
a może to ściema i nie wiesz jak rozpocząć temat nauki pod kątem wtrysku... tak czy siak konkretne pytania zadawaj.
pozdrawiam

ps. Widzę że na tym forum jest koło wzajemnej adoracji. ..

21 lip 2014, 20:07 Ramones

Bo ja wiem czy kolo wzajemnej adoracji :D
Wystarczy przeczytac jak Maltech zadal pytanie i juz sie mozna posmiac.Noo koloego no jakie pytania od "kontrahentow" (nie klientow tylko KONTRAHENTOW) do poczatkujacej firmy :D :D ,ktorej pracownik pyta o definicje wtrysku,rozdmuchu itd. czyli ABC !!Chcialbym poznac tych "kontrahentow" bo pewnie tez "se" kupili wtryskarki i chca zrobic biznes :D
NIE nie nie jestem zlosliwy czy jak kto woli arogancki tylko wnerwia mnie jak ktos PTS-ych sprowadza do poziomu zbierania puszek ALU :D
Wiecej szacunku i uznanaia dla wiedzy w Naszej branzy !
PTS-ych to jest potezna Wiedza,Nauka -sam wiesz o tym a sprzedawac ja mozna osoba tylko ktore na to zasluguja,a nie poczatkujacym leniwym kolesiom z "ulicy" . ;)

23 lip 2014, 9:31 Plastikowanowa

Myślę, że Matlech stwierdził, że będzie mielił(...co nie wiem)bo to dobry biznes jest. Pozbierał wszystko z jednakowym znacznikiem i siup do młyna a że nowy jest to taki towar najszybciej sprzeda pośrednikowi. Dzwoni do pośrednika i mówi, że ma przykładowo piękny, czerwony przemiał PP. Pośrednik pyta wtrysk czy rozdmuch i Matlech traci zasięg. Siada do kompa i ...resztę już znamy.
Swoją drogą współczuję bo ciężka praca przed nim.Odpowiedz Nowy temat