Czysty odpad poprodukcyjny
Recykling

25 cze 2009, 7:59 Petoil

Witam wszystkich,
Może moje zapytanie będzie się wydawać banalne dla większości użytkowników tego forum ale liczę na Waszą pobłażliwość dla początkującego w temacie i w dodatku kobiety:)
Zastanawiałam się w jaki sposób można dotrzeć do "producentów" czystego odpadu z tworzyw sztucznych. Wiadomo,że jest to chodliwy produkt oferty w internecie należą do rzadkości bo nie zdążą się ukazywać, należałoby pewnie udać się bezpośrednio do jakiejś fabryki. Tylko jakiego rodzaju mogą to być fabryki? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. Pozdrawiam :D

1 lip 2009, 12:52 Petoil

Chodzi mi o odpad PP i PE.

1 lip 2009, 15:22 8347891

A ile lat jest Szanowna Pani w branzy ? Co Pani produkuje ?? 8)

Radogost

26 sty 2011, 13:54 Polimerpolska

:D to chyba jakiś żart prawda...
nawet jeśli znajdzie Pani życzliwą osobę która podpowie gdzie powstają odpady w jakich branżach produkcyjnych to nie sądzę aby ktokolwiek dał Pani jeszcze namiary na producenta, osobę kontaktową i cenę po jakiej kupuje odpady.
Trzeba się wysilić i dzwonić i szukać do upadłego po wszytskich istniejących firmach aż na kogoś się trafi. Poczytać i internecie, poczytać o branży.
Pytanie nie na ten portal.

8 cze 2011, 19:31 Piotrek1

Msz rację POLIMER. To pytanie jest dosyć śmieszne. Kto oddałby firmy która ma odpady PE w dobrej cenie. Sam chętnie kupię takie odpadyOdpowiedz Nowy temat