Komunikat na wtryskarce "eprom test"
Wtryskiwanie

Wtorpol
21 lis 2014, 15:02 Wtorpol

Witam,

Mam problem z uruchomieniem wtryskarki po przestoju ok. 2 tygodniowym. Na monitorze pojawia sie komunikat " eprom test ". Z tego co wiem jest to test pamięci.Nie wiem czy może to być wina bateri która się rozładowała i wywaliło system.Kolega zasugerował że ten model może nie mieć baterii tylko procesor może mieć wbudowaną funkcję "podtrzymania". Jest to wtryskarka marki Sandretto seria otto 60.Może istnieje jakaś kombinacja klawiszy żeby ten komunikat zatwierdzić. Ja niestety nie znam się za bardzo na tych zagadnieniach związanych z wtryskarką.Dlatego bardzo proszę o pomoc gdyby ktoś coś wiedział na ten temat. Chcę jeszcze zaznaczyć,że wtryskarka pracowała do końca bez problemów, żadne niepokojące komunikaty się nie pojawiały podczas pracy. Za pomoc zgóry serdecznie dziekuję.

Anonymous
24 lis 2014, 20:15 *.176.223.108

Możliwe, że będziesz potrzebował kod (jeśli na ekranie wyskakuje komunikat) do zatwierdzenia (likwidacji) alarmu. Ale to już serwisant powinien Ci go przekazać.
Prawdopodobnie jednak padł Ci system wtryskarki. By go zainstalować, potrzebujesz dyskietek systemowych (powinieneś je otrzymać wraz z dokumentacją wtryskarki).

Wtorpol
25 lis 2014, 21:16 Wtorpol

Dzięki Kohelet za informację. Dzisiaj karta pojechała do serwisu. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Marekzaba31
3 gru 2014, 15:49 Marekzaba31

producent, model wtryskarki , sterowanie ???

Forum