Nieuczciwe praktyki - ostrzeżenie - przeczytaj
Recykling

12 wrz 2018, 12:14 Rafal86

Witam Drodzy forumowicze,

Jeśli nie chcecie na swojej drodze natrafić na oszusta, koniecznie przeczytajcie ten post.

Branża recyklingowa będzie w mojej opinii w najbliższych latach przeżywała rozkwit, uczymy się jak przerabiać coraz trudniejsze materiały, zyskując coraz większy udział w ogólnym zużyciu surowców wtórnych. Współpracuję od lat z firmami dostarczającymi mi regranulatu PE i PP. oraz odpady folii. W czasie trwania prosperity mnożą się jak grzyby na deszczu przedsiębiorstwa oferujące swoje usługi. Niestety jak to często bywa wśród uczciwych, pojawiają się i takie, które kupując, nie zamierzają zapłacić, powierzony do usługi materiał przywłaszczają, po kilku gotówkowych transakcjach, następuje odroczenie terminu zapłaty...po czym zaczynają się kłopoty. Nagle telefon milczy, brak odpowiedzi na maile jest stanem permanentnym, osoby tracą kompetencje a słowo dane na matkę, ojca, córkę i syna traci na znaczeniu. Wszyscy znacie taką sytuację.

Często korzystam z usług mniejszych i większych firm recyklingowych. W myśl zasady, że każdy ma prawo do pomyłki i chwilowych kłopotów finansowych nie rezygnuje ze współpracy po jednej wpadce, czy opóźnieniu. Niestety przydarzył mi się dość twardy orzech do zgryzienia. Sprawa nie duża, bo warta około 30 tys. ale bardzo obrzydliwa. Firma z Tarnobrzega. Modelowy obraz oszusta, który ckliwymi opowieściami, drobnymi przekrętami oszukał mnie kilkukrotnie.

Zastanawiam się, czy nie zgłosić sprawy o wyłudzenie...

Nie będę się dzielił na forum publicznym danymi pana T. aczkolwiek wszystkich, którzy nie chcą popełnić mojego błędu, zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Z chęcią porozmawiam dłużej o tej sprawie.

Życzę wam Wszystkim wszystkiego dobrego, stałych cen na surowce, małych strat i wysokich wydajności.

Pozdrawiam.

Rafał

tel. 788-685-685

Radegunda

12 wrz 2018, 19:45 Rafal86

Brzmi znajomo, proszę o kontak. 

Pozdrawiam 

Rafal 

788-685-685

12 wrz 2018, 19:46 Rafal86

Proszę o kontaktOdpowiedz Nowy temat