AK Technic Anna Krysztofińska

Grafit EDM, elektrody miedziane, elektrody mosiężne, WEDM,

 
Dane kontaktowe:
ul. Fordońska 169
Polska, 85-739 Bydgoszcz

Opis działalności

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości narzędzi skrawających i materiałów eksploatacyjnych do narzędziowni. Służymy również doradztwem technicznym i wiedzą ekspercką w doborze grafitów do obróbki EDM. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, w jak najkrótszym czasie, w oparciu o ekspercką analizę Państwa potrzeb.

Oferujemy Państwu grafity EDM stosowane w wielu dziedzinach przemysłowych, najwyższej jakości frezy do grafitu oraz innych metali, pręty z grafitu EDM, drut do EDM, elektrody miedziane i mosiężne do EDM oraz wałki z grafitu EDM. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również środki chemiczne do czyszczenia form wtryskowych takie jak; odtłuszczacze, rozpuszczalniki do myjek ultradźwiękowych, smary do obrabiarek a także szeroką gamę różnorodnych urządzeń i narzędzi do wyposażenia profesjonalnych warsztatów.

Zbudowaliśmy markę, którą cechuje kreatywność technologiczna, rzetelność w doborze optymalnych rozwiązań i gwarancja najlepszej jakości produktów potwierdzona certyfikatami.

Zapraszamy do współpracy!