Asm Poland Sp. z o.o.

hydraulika siłowa, gięcie rur, naprawa silników i siłowników

Asm Poland Sp. z o.o.

ul. Wały Piastowskie 1 1508
80-855 Gdańsk
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności


Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą ASM specjalizującą się w szerokim zakresie usług związanych z hydrauliką. Działamy na rynku już od ponad 6 lat, zdobywając w tym czasie doświadczenie oraz cenne umiejętności. Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.
Nasza oferta obejmuje między innymi gięcie rur stalowych i inox o średnicach od 6mm do 88.9mm, montaż instalacji hydraulicznych wysokiego i niskiego ciśnienia, remonty układów hydraulicznych, wykonanie instalacji rurociągów hydrauliki siłowej i typu MAPRESS, a także zarabianie rur pierścieniami typu EO/EO2 czy metodą WALFORM. Dodatkowo oferujemy usługi spawalnicze, w tym spawanie rurociągów stalowych i inox metodami TIG/MIG/MMA, spawanie materiałów CuNiFe/Alloy/duplex/Super duplex/SMO/Alloy.
W naszej ofercie znajdują się także usługi związane z remontami silników hydraulicznych oraz siłowników hydraulicznych, a także płukanie systemów hydraulicznych, próby ciśnieniowe oraz usługi tokarskie.
Jako doświadczony dostawca usług hydraulicznych, gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość wykonania, zgodność z obowiązującymi normami i standardami, a także terminowość i konkurencyjne ceny.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej oraz do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania.