Biosens

Pomiar barwy. Spektrofotometry firmy HunterLab


Dane kontaktowe:

ul. Górczewska 216
Polska, 01-460 WarszawaBiosens jest wyłącznym przedstawicielem firmy HunterLab na terenie Polski.

Od ponad 60 lat, aparaty firmy HunterLab są używane w przemyśle tworzyw sztucznych. Większość z najlepszych na świecie firm z branży polimerów oraz wielu z największych na świecie producentów soczewek okulistycznych ufa jakości i niezawodności oferowanej przez firmę HunterLab, eksperta w dziedzinie pomiaru barwy, obdarzonego największym zaufaniem na świecie.

Stacjonarne spektrofotometry firmy HunterLab oferują wszechstronność oraz wysoką precyzję pomiaru. Niezależnie od tego czy twój produkt jest duży lub mały, jest cieczą lub ciałem stałym, w postaci proszku lub granulatu, gładki lub z teksturą, jeden z naszych stacjonarnych systemów zapewni odpowiednie rozwiązanie do pomiaru twoich próbek.

Systemy online umożliwiają ciągły pomiar barwy produktu bezpośrednio na linii produkcyjnej, w czasie rzeczywistym. Pozwala to reagować na zmianę barwy produktu w chwili jej wystąpienia. Spektrofotometry online firmy HunterLab mierzą kolor produktów bez kontaktu z nimi. Etapy produkcji mogą być monitorowane od początku do końca w celu wykrycia zmiany kolorów lub produktów niespełniających wymogów specyfikacji.

Spektrofotometry przenośne pozwalają mierzyć barwę poza laboratorium. Spektrofotometr MiniScan EZ może mierzyć próbki w magazynie, dziale wysyłki, praktycznie wszędzie gdzie tego potrzebujesz. Nie musisz już więcej biegać między linią produkcyjna a laboratorium. MiniScan EZ to lekkie, kompaktowe urządzenie, które pozwala na wykonywanie pomiarów z laboratoryjną precyzją w dowolnym miejscu.

Kategorie

1. Maszyny » Urządzenia pomiarowe