Elektromat P.W. Sp. z o.o.

Firma wykonuje grzałki rezystancyjne ceramiczne i mikanitowe. Zajmuje się również automatyzacją procesów produkcyjnych


Dane kontaktowe:

ul. Mąkolno 149
Polska, 57-250 Złoty Stok


Opis działalności

P.W. "ELEKTROMAT" Sp. z o.o. jest polską firmą, która powstałą w 1992 roku. Swoją siedzibę ma w Mąkolnie. Spółka wykonuje grzałki rezystancyjne, które przeznaczone są do nagrzewania cylindrów, głowic, form i innych zasobów metalowych, maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i mieszanek gumowych np.wytłaczarek, wtryskarek, suszarni, automatów do produkcji opakowań itp.
Osłony grzejników wykonywane są z blach stalowych oksydowanych, mosiężnych,ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wymiary i moce dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Firma dba o solidność i estetykę wykonywanych wyrobów.
W swojej ofercie posiada:
* grzałki ceramiczne - otokowe, płaskie, rurowe; * grzałki mikanitowe - otokowe, płaskie,
okrągłe, połówkowe.
Firma "ELEKTROMAT" zajmuje się również automatyzacją procesów produkcyjnych od projektu i doboru koncepcji rozwiązań, poprzez montaż urządzeń pomiarowo-sterujących i rejestrujących, do uruchomienia i zapewnienia sprawnego serwisu. Od prostej regulacji temperatury, po złożone sterowania całymi liniami produkcyjnymi. Przeprowadza remonty i modernizację urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wytłaczarki, zgrzewarki, wtryskarki).
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.