Hydro-Dyna Mechanika Maszyn Zbigniew Kuriata

Naprawa i regeneracja pomp, silników zaworów i rozdzielaczy hydraulicznych

 
Dane kontaktowe:
ul. Przedmoście 4
Polska, 55-300 Środa Śląska

Opis działalności

Firma Hydro-Dyna Mechanika Maszyn Zbigniew Kuriata od ponad 30 lat zajmuje się hydrauliką siłową. Ciągłe inwestycje w rozwój pozwoliły nam wypracować sobie technologię regeneracji pomp hydraulicznych do wtryskarek i innych maszyn produkcyjnych w ekspresowym tempie, nie tracąc na jakości.

W grudniu 2018r. uruchomiliśmy nową stację badawczą, umożliwiającą wykonanie niezbędnych pomiarów i regulacji po remoncie pompy. Na życzenie Klienta sporządzamy protokół z próby, przy której można uczestniczyć po wcześniejszym umówieniu.

Serwisujemy wszystkie typy pomp (tłoczkowe, zębate, łopatkowe), silniki hydrauliczne i elektrozawory. W razie potrzeby dorabiamy części we własnym zakresie. Stosujemy modyfikacje, przeróbki i zamienniki napędu hydraulicznego maszyn. Współpracujemy z firmami z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z całej Polski, jednak nie ograniczamy się do obsługi tylko tej gałęzi przemysłu.

Marki serwisowane przez nas to głównie Bosch, Rexroth, Moog, Krauss Maffei, Vickers, Bucher, HAWE itp.

Jesteśmy do dyspozycji działów utrzymania ruchu również poza standardowymi godzinami pracy (pon-pt 8-17), a na wszystkie wykonywane przez nas usługi udzielamy minimum 12 miesięcy gwarancji. W nagłych wypadkach zapewniamy transport.