Linia Szycia

Import-export maszyn pakujących, serwis na terenie całego kraju, gwarancja 2 lata, dostawy kurierem w 24 godziny od zamówienia


Dane kontaktowe:

ul. Kolejowa 1/3
Polska, 60-715 PoznańZajmujemy się importem, handlem hurtowym i detalicznym maszyn do pakowania m.in. automatów pakujących w zgrzewki, maszyn pakujących poziomo typu flow pack, zaklejarek, paskowarek, owijarek do palet, dozowników objętościowych, szaszetkarek itp.

Zapewniamy w ciągłej sprzedaży szeroki asortyment w/w urządzeń. Naszym celem jest ułatwienie Państwu pracy, a także sprawienie, by stała się ona przyjemnością.

Stale poszerzamy asortyment w reakcji na pytania i zamówienia klientów. Z nowości polecamy flow packi w tym model DXD-850 o nadzwyczajnym zakresie wymiarów opakowania L*W*H:1000*250*160 mm.

Z większych urządzeń polecamy rownież saszetkarki, nalewarki, dozowniki objętościowe, foliowarki do zgrzewek, tunele obkurczające, skiny, blistry oraz bardzo szeroką gamę drobniejszych urządzeń spośród których każdy może dokonać wyboru stosownie do swoich potrzeb.

Służymy każdemu doradztwem, szkoleniem obsługi zakupionych u nas urządzeń, realizujemy zamówienia indywidualne na dogodnych warunkach, zapewniamy błyskawiczne realizowanie zgłoszeń gwarancyjnych oraz wszystkie części eksploatacyjne na stanie magazynowym.

Zapraszamy zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy.