Logo Pre-Media en

Pre-Media

Skup tworzyw sztucznych poprodukcyjnych, sprzedaż przemiałów i regranulatów, sprzedaż granulatów


Dane kontaktowe:

ul. Zagórska 159
42-600 Tarnowskie Góry, PolskaFirma Pre-Media zajmuje się pozyskiwaniem odpadów poprodukcyjnych z tworzyw sztucznych, materiałów z przemiału i granulatów.

Nasza oferta obejmuje:

  • zbieranie materiałów z tworzyw sztucznych powstałych z produkcji: PA, PMMA, POM, PP, PS, HDPE, LDPE
  • sprzedaż i dystrybucję materiałów z tworzyw sztucznych - granulatów PET, PP, PS
  • produkcję i sprzedaż regranulatu LDPE
  • sprzedaż/zakup odpadów z tworzyw sztucznych

Recykling tworzyw sztucznych

Zajmujemy się pozyskiwaniem odpadów poprodukcyjnych - zamieniamy je w pieniądze dla naszych partnerów biznesowych. Instalujemy niezbędne urządzenia do przetwarzania odpadów, organizujemy ich magazynowanie oraz transport.

pre-media prasokontener

Dzięki nam oszczędzasz pieniądze, a rozwój Twojego kluczowego biznesu wspomagany jest dodatkowymi finansami. Za wszystkie pozyskane odpady z tworzyw sztucznych oferujemy korzystne ceny, a płatności realizujemy w krótkim czasie.

Realizujemy optymalizację kosztów zakupowych w segmencie producentów napojów, soków i wody.

Przemiał tworzyw sztucznych

pre-media regranulatyDewizą naszej firmy jest kompetencja i profesjonalizm. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę usług. Działamy w branży przetwarzania odpadów oraz pozyskiwania surowców wtórnych. Dzięki temu przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego i odzyskiwania surowców potrzebnych do produkcji.

Zajmujemy się odzyskiwaniem odpadów m.in. z takich tworzyw jak: poliamid (PA), pleksi (PMMA), polietylen (PE), poliwęglan (PC), polipropylen (PP), polistyren (PS), polietylen wysokiej gęstości (HDPE), polietylen o niskiej gęstości (LDPE) i inne.

Oferujemy granulaty i regranulaty z tworzyw sztucznych, które mają szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je m.in. w produkcji mebli, wykładzin podłogowych, rur, opakowań przeznaczonych do transportu i palet.

Zagospodarowanie odpadów przemysłowych