Profigips Wiśnik, Jędras Spółka J.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji profili budowlanych


Dane kontaktowe:

ul. Mościckiego 15
Polska, 97-220 RzeczycaPROFIGIPS specjalizuje się w produkcji i dystrybucji profili budowlanych. Od początku swojej działalności firma produkuje narożniki perforowane z aluminium do płyt gipsowo kartonowych i ścian gipsowych oraz narożniki pokryte siatką z włókna szklanego do dociepleń. Na przestrzeni czasu firma poszerzyła zakres produkcji o listwy podtynkowe W6 i W10, narożniki do mokrego tynku ze stali ocynkowanej oraz wieszaki do poddaszy typu ES. Dostrzegając potrzeby rynku stale inwestujemy w rozbudowę działu produkcyjnego. W 2006 roku poszerzyliśmy program działań o linie do produkcji profili z PCV, dzięki czemu do naszego asortymentu dołączyły: narożnik do łuków, narożnik perforowany prosty z PCV, listwa zakończeniowa C12, listwa dystansowa do klinkieru oraz profil okapowy.
Nazwa PROFIGIPS jest synonimem dobrej jakości, czego miernikiem może być fakt, że nasze produkty otrzymały aprobatę również poza granicami kraju. Naszymi dostawcami materiałów są najlepsi, wiodący na rynkach polskim i zachodnim producenci aluminium, stali i granulatu PCV.
Nasze produkty znane są nie tylko w kraju, ale i za granicą, docierają do klientów z krajów Europy, których obsługa jak i oferowany asortyment muszą opierać się na wysokim standardzie. Sprostanie wymaganiom klientów skłoniło nas do otwarcia w 2007 roku samodzielnej komórki produkcyjnej o nazwie PROFIGIPS.RO w Rumunii.
Towary przez nas dostarczane są w określonym czasie, dostosowanym do potrzeb naszego klienta. Zapewniamy wysoki poziom obsługi, solidność, różnorodny sposób pakowania wyrobu, na specjalne życzenie klienta, odroczony termin płatności, własny transport.

Zapraszamy do współpracy.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane