RICOH International B.V. German Branch

RICOH International B.V. German Branch

Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości obiektywów i systemów kamer.


Dane kontaktowe:

ul. Oberrather Strasse 6
Niemcy, 40472 Düsseldorf


Opis działalności

Podstawowym przedmiotem działalności Ricoh jest rozwój, produkcja i sprzedaż wysokiej jakości obiektywów i systemów kamer.

Chociaż podstawową działalnością firmy jest druk przemysłowy i biurowy, Ricoh ma również różnorodną ofertę produktów, w tym opieki zdrowotnej, fotografii, rozwiązań motoryzacyjnych, technologii osadzonych, urządzeń optycznych i urządzeń produkcyjnych.

Ricoh Company, Ltd została założona w 1936 roku, Ricoh Group to obecnie 222 firmy, zatrudniające 98 000 pracowników i sprzedające 16,1 miliarda euro (2 063 miliardy jenów).

Zakres produktów / usług

Obiektywy Ricoh Machine Vision i kamera SC-10A
• Ricoh Machine Vision powstał w 1959 r. Jako Cosmicar, zmieniając się na Pentax w 2000 r., A ostatecznie na Ricoh w 2012 r.
• Koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości optyki do zastosowań w wizji maszynowej i przetwarzaniu obrazu.

ricoh-2

System kamer wspomagających pracę Ricoh SC-10
• Jest urządzeniem typu „wszystko w jednym”, zaprojektowanym specjalnie w celu zapewnienia jakości ręcznych procesów montażu oraz do celów Pokayoke, dzięki zastosowaniu technologii rozpoznawania obrazu na każdym etapie montażu.
• Idealnie nadaje się do montażu produktów z tworzyw sztucznych i segmentu motoryzacyjnego, ponieważ zapewnia identyfikowalność w postaci cyfrowych plików dziennika i zapisanych obrazów.

Ponadto Ricoh oferuje szeroką gamę obiektywów Machine Vision
• Aby zaspokoić niemal każde zapotrzebowanie, produkując gamę obiektywów o stałym ogniskowej w rozdzielczości VGA, 2MP, 5MP i 9MP, soczewek ze skanowaniem liniowym i specjalistycznych soczewek UV.

Wszystkie obiektywy Ricoh Machine Vision zostały opracowane z naciskiem na jakość i wydajność oraz zaprojektowane z myślą o długim okresie bezobsługowym, osiągniętym dzięki połączeniu nowoczesnych technologii z precyzyjną produkcją.

ricoh-1


Kategorie

1. Maszyny » Urządzenia pomiarowe