Rogum Kable Sp. z o.o.

Produkacja kabli i przewodów: górniczych, kolejowych, dla przemysłu


Dane kontaktowe:

ul. Grunwaldzka 66
Polska, 83-000 Pruszcz Gdański



ROGUM KABLE Sp. z o. o. jest firmą produkującą od ponad 25 lat szeroki asortyment kabli i przewodów stosowanych w wielu gałęziach gospodarki. Na izolacje i powłoki stosuje się granulaty tworzyw termoplastycznych oraz tworzyw katalitycznie sieciowanych a także produkowane w firmie mieszanki gumowe. Większość produkcji wykonywana jest w wersji bezhalogenowej, niskodymnej i nierozprzestrzeniającej płomienia.
Dzięki wieloletniej obecności na rynku, krótkim terminom realizacji zamówień oraz wysokiej jakości spółka zdobyła znaczącą pozycję na rynku kablowym. Wielkie doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie kadry potwierdzone jest posiadaniem certyfikowanego Systemu Zarządzania Biznesem wg norm ISO oraz IRIS. Wyroby firmy odpowiadają polskim normom i posiadają stosowne certyfikaty i deklaracje zgodności.
Liczącą się pozycję na rynku firma ROGUM KABLE zdobyła poprzez wieloletnie doświadczenie w branży i partnerskie traktowanie swoich klientów. Wiele wyrobów nietypowych, odpowiadających bardzo specyficznym wymaganiom klienta, powstało dzięki wzajemnej współpracy producenta z odbiorcą. Podkreślić należy, że duże znaczenie dla innowacyjności produkcji przedsiębiorstwa ma stała współpraca z ośrodkami naukowo-badawczymi takimi jak Politechnika Gdańska, Instytut Kolejnictwa, Instytut Technik Innowacyjnych EMAG, Instytut Kolejnictwa, BBJ-SEP i inne.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby gumowe