TBI Technology Sp.z o.o.

Dostawca obrabiarek do metali

 
Dane kontaktowe:
ul. Bosacka 52
Polska, 47-400 Racibórz

Opis działalności

W TBI Technology pracujemy na Twój sukces. Posiadamy najszerszy na rynku zakres możliwości obróbczych i najwyższy standard wyposażenia na rynku. W maszynach CNC marki TBI zastosowano światowe komponenty wyposażenia. Ich wysoka jakość przekłada się na efektywną pracę obrabiarek, doskonałe wyniki i Twoją satysfakcję z osiągniętego sukcesu biznesowego.

Od czerwca 2018 roku rozpoczęliśmy pilotażowy projekt - końcowy montaż obrabiarek odbywa się w siedzibie naszej firmy w Raciborzu. Projekt ten  jest kolejnym krokiem milowym w historii naszej firmy.

Nasze portfolio maszyn obejmuje:
- centra obróbkowe CNC,
- tokarki CNC,
- frezarki bramowe CNC,
- wytaczarki CNC,
- tokarki karuzelowe,
- centra tokarskie.

Oprócz maszyn sygnowanych własnym logo, jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem handlowym i serwisowym światowych marek, takich jak: TOS KURIM, OMOS, Ermafa-Auerbach oraz Torni Tacchi.

Oznaczamy własnym znakiem towarowym urządzenia od dostawców z Tajwanu, gdyż bierzemy za nie 100% odpowiedzialność.

Nadzorujemy produkcję,
Testujemy rozwiązania w ramach własnego zakładu produkcyjnego w Polsce,
Posiadamy silny, mobilny zespół serwisowy wyspecjalizowany w regeneracji wrzecion.
Każda obrabiarka w wadze do 12 ton jest uruchamiana, ostatecznie konfigurowana i testowana w siedzibie firmy w Raciborzu.

Ofertę TBI Technology uzupełnia kompleksowe wsparcie w zakresie dostarczania narzędzi do obróbki skrawaniem. Posiadamy m.in. frezy, gwintowniki, wiertła, pogłębiacze. Oferujemy również usługi serwisowe i modernizacyjne urządzeń CNC.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości