Belownica, prasa kanałowa, automatyczna L16SA (89226)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
11 dni

Użytkownik:
bartontech
Firma:
Imię i nazwisko:
Bartontech
Kontakt:

Oferujemy szeroką gamę wysokiej klasy belownic - pras automatycznych. Prezentowane prasy przeznaczone są do przerobu makulatury, tworzyw sztucznych i wszelkich innych odpadów, które muszą być zbelowne. Oferowane przez nas prasy posiadają możliwość szerokiej konfiguracji pod potrzeby każdego klienta. Surowiec do prasowania może być podawany ręcznie, wózkiem widłowym lub za pośrednictwem przenośnika. Długość beli jest określana przez operatora za pomocą programowalnego impulsu cyfrowego skalera. System wiązania beli jest całkowicie automatyczny. Ingerencja operatora podczas obsługi prasy ogranicza się tylko do wprowadzenia parametrów belowania, zadania surowca do prasy i usunięcia beli z linii wyładowczej.

 

Oferujemy również kompletne i funkcjonalne systemy zmniejszania objętości odpadów i surowców wtórnych z zastosowaniem belownic automatycznych. Każdy system jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Oferowane prasy - belownice automatyczne są produkowane przez renomowaną włoską firmę ZAGIB istniejącą na rynku od ponad 30 lat. Od początku firma skupiła swoją uwagę na recyklingu, działając na rynku Włoskim, jak również na całym Świecie. Urządzenia marki ZAGIB precyzyjnie spełniają wymogi najbardziej wymagających klientów.


Belownica, belownice do makulatury, prasy do odpadów, belownice używane, belownice pionowe i poziome
 

Belownica, belownice do makulatury, prasy do odpadów, belownice używane, belownice pionowe i poziome, prasy automatyczne

Polska

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.