Gel Boy - czyszczenie kanałów form - przywróć właściwą sprawność formy i wtryskarki

Nr 120407
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
solexo
Firma:
Solexo Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Dział Handlowy
Kontakt:

Urządzenia CE-30 MATI  służą do usuwania kamienia kotłowego z wymienników ciepła, wężownic w bojlerach, zamkniętych obiegów cieczy lub kanałów chłodzących form wtryskowych. Czyszczenie wymienników ciepła odbywa się poprzez zamknięty system. Automatyczna programowalna zmiana kierunku przepływu pozwala na wysoką wydajność i umożliwia  udrożnić nawet całkowicie zapchane kanały form.

GEL BOY to chemiczne czyszczenie i mycie wymienników ciepła za pomocą środków kwaśnych, pozwala na przywrócenie sprawności wymiany ciepła, obniżenie kosztów energii oraz znacznie wydłuża żywotność urządzeń.

Należy pamiętać jak istotna jest sprawność chłodzenia formy aby wtryskarka była wykorzystana efektywnie i aby skrócić czas cyklu do minimum oraz uzyskać właściwą jakość wyprasek (wyrobu)!

Niewielka inwestycja w takie urządzenia przekłada się na na poważne oszczędności. Czas cyklu drogich wtryskarek często wydłuża się z powodu nieefektywnego procesu chłodzenia formy, spowodowanego nagromadzeniem się kamienia w kanałach formy czy termostatu.

Wymiennik ciepła jest krytycznym elementem w procesie przedsiębiorstwa, który wpływa na pracę głównych urządzeń. Nie marnuj energii. Gelboy to najtańszy sposób przedłużenia życia urządzeń z wymiennikami ciepła.

Zbiornik 24 L, wydajność 39l/min, ciężar 12 kG.

Wielu użytkowników wtryskarek wybrało ten sprawdzony model urządzenia do usuwania kamienia kotłowego.

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.