Linia do sortowania tworzyw i makulatury (sortownia) (109542)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
69 750 PLN / szt.
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
mateuszpach
Firma:
Sinoma
Imię i nazwisko:
Mateusz Pach
Kontakt:

Witam,

Oferujemy do sprzedaży linię to sortowania. Sortownia używana była do sortowania folii do linii granulacji, ale może służyć także do sortowania innych materiałów takich jak tworzywa, makulatura, materiały zmieszane.

W skład sortowni wchodzi 7 przenośników taśmowych o szerokości 800mm. Napęd – 7 motoreduktorów po 1,5kW każdy zasilany z osobnych falowników o mocy 3kW. Istnieje możliwość ustawiania prędkości każdego napędu.

Opis działania.

Przenośnikiem ukośnym długości 6m (taśma PCV z zabierakami) podawany jest materiał na przenośnik długości 10m. Wzdłuż przenośnika po obu stronach znajduje się 7 stanowisk sortujących. Sortowanie odbywa sie na podestach o wysokości 1m. Załączanie i wyłączanie taśmy odbywa sie za pomocą włączników nożnych (3 szt). Z boku każdego stanowiska znajdują się miejsca na zawieszenie bigbagów. Materiał przesortowany zrzucany jest na 2 przenośniki taśmowe długości 9m znajdujące się poniżej. Do odbioru przesortowanego materiału zastosowane 2 przenośniki ukosne długość 4,5m (taśma PCV z zabierakami). Istnieje możliwość odbierania 2 różnych frakcji spod obu przenośników. Odpad pozostający na taśmie odbierany jest przenośnikiem bocznym długość 2,2m. Odpad, albo pozostała frakcja może być zasypywana do bigbagów, albo przekazywana na dalszą część linii (nie wchodzi w skład oferty).

Stosując 7 podanych przenośników istnieje możliwość skonfigurowania (obroty prawe/lewe, odbiór i podawanie z prawej/lewej strony itp. w zależności od miejsca usytuowania.


Odbiór odpadów, surowce wtórne, skup, sprzedaż
 

Odbiór odpadów, surowce wtórne, skup, sprzedaż, recykling tworzyw sztucznych, regranulat PE, makulatura, tekstylia

Polska, 31-998 Kraków, Brzeska 2

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.