Przemysłowy dyspenser DN01 etykiet samoprzylepnych/etykieciarka (86226)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
790 EUR / szt.
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
tminkjet
Firma:
Imię i nazwisko:
Tomasz Mrowiec
Kontakt:


OPIS URZĄDZENIA

 

Dyspenser etykiet serii DN 01 jest typowo przemysłowym podajnikiem etykiet samoprzylepnych, ułatwiającym etykietowanie produktów w każdej branży produkcyjnej. Dzięki możliwości programowania czułości czujnika może być stosowany dla etykiet o dowolnym kształcie, zarówno jedno, wielokolorowych jak również transparentnych.

Podajnik może działać zarówno w trybie ręcznym, poprzez naciśnięcie klawisza ESC lub pedału oraz w pełni automatycznym. W tym trybie po zabraniu odklejonej od podkładu etykiety automatycznie wysuwana jest następna. Dyspenser jest wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystaliczny i oprogramowanie, dzięki któremu można zdefiniować kilka różnych długości etykiet jak również odczytać lub ustalić na liczniku liczbę etykiet do wysunięcia w zakresie od 0 - 9999 szt. Dyspenser jest dostępny w dwóch wersjach w zależności od max. szerokości etykiet - DN 01 (do 150mm), DN02 (do 210mm).

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 

Szerokość etykiet: do 150mm (DN01), do 210mm (DN02)

Średnica zewnętrzna roli: do 300mm

Średnica wewnętrzna roli: od 32mm z możliwością instalacji krążków dystansowych 40mm, 76mm lub większych.

Zasilanie: 110/230V


Drukarki INK-JET, automatyzacja procesów produkcyjnych, podajniki kartoników, woreczków, blistrów i kopert
 

Drukarki INK-JET, automatyzacja procesów produkcyjnych, podajniki kartoników, woreczków, blistrów i kopert, drukarki wysokiej rozdzielczości, drukarki bezdotykowe, systemy znakowania laserowego, systemy etykietowania

Polska

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.