Szlifierka taśmowa przemysłowa stacjonarna (65488)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
phrix
Firma:
Imię i nazwisko:
Sudnik
Kontakt:

Szlifierka taśmowa przmysłowa do metali GEKON Micro  

 

    Mały, lekki, sprawny i wydajny pomocnik w pracy. Oparty o dwu obrotowy silnik o prędkościach 30 m/s i 15 m/s. Zaletą tej szlifierki jest łatwa wymiana taśmy i oprzyrządowania. Szlifierka taśmowa Gekon Micro występuje z opcją dwu-rolka, listwą oporową dla otwartej części i podpórką. Dwurolkę można zastąpić kontaktową tarczą 200 mm lub uchwytem na rolkę małych średnic 18 mm. Idealna szlifierka taśmowa do drobnego szlifowania kształtów oraz małych odlewów. Na maszynie można stosować pasy o granulacji od 80 do 800, w podstawowej wersji maszyny istnieje również możliwość zamontowania pasa z włókniny do polerowania.

 

Maszyna została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, urządzenie posiada certyfikat CE oraz rewizję elektryczną. Niski poziom drgań i cicha praca gwarantują komfortową obsługę w szczególności w zastosowaniach przemysłowych.

 

Podstawowe cechy szlifierki taśmowej Micro:

 

- błyskawiczna wymiana pasa szlifierskiego - trwały i niezawodny napęd - bezpieczna obsługa - niski poziom hałasu i drgań na pasie  - uniwersalne zastosowanie - możliwość szlifowania drobnych elementów na mini rolce - wbudowane gniazdo do podłączenia odciągu  - płynne centrowanie pasa  - szlifierka może pracować z pasami elastycznymi lub włókniną polerską

Szlifierka taśmowa typu Gekon 100 przeznaczona jest do ręcznego szlifowania elementów metalowych. Maszyna wyposażona jest w silnik dwuobrotowy który jest przełączany pomiędzy prędkościami 36 m / s lub 18 m / s. Niższa prędkość obrotowa jest odpowiednia do szlifowania aluminium, miedzi, tworzyw sztucznych, drewna, gumy i innych podobnych materiałów.

Konstrukcja maszyny została zaprojektowana w celu umożliwienia przerobu szerokiego zakresu materiałów. Elementy mogą być szlifowane na: dysku kontaktowym o średnicy 200 mm, na górnej otwartej części pasa, w dolnej części pomiędzy parą rolek 80 mm - z podpórką lub bez, na jednym z kół pasowych. Podczas szlifowania można skorzystać ze wspornika do podtrzymania materiału.

Taśmy ścierne należy dobierać wg. oczekiwań w zakresie dokładności obrabianej powierzchni. Ziarnistość taśmy powinna mieścić się w zakresie pomiędzy 24 ? 800.

Maszyna została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, urządzenie posiada certyfikat CE oraz rewizję elektryczną. Szlifierka w szczególności polecana do przemysłowego szlifowania materiałów.

Podstawowe cechy szlifierki taśmowej do metalu Gekon 100:

- błyskawiczna wymiana pasa szlifierskiego - trwały i niezawodny napęd o mocy 2,5 i 3,3 kW - uniwersalne zastosowanie : możliwość szlifowania dużych elementów - w standarcie kładka odcinająca - długi dobrze chłodzący się pas - wbudowane gniazdo do podłączenia odciągu  - płynne centrowanie pasa  - możliwość szlifowania ciągłego na górnej otwartej taśmie  - szlifierka może pracować z pasami elastycznymi lub włókniną polerską

 

 

 

mgr Jakub Sudnik 32-600 Oświęcim - Broszkowice ul. Klubowa 9 tel.\fax. 33 844 28 91 tel. kom. 606 980 085 www.szlifierki.pewni.com


Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.