Akademia Aniflex - seria autorskich warsztatów

Akademia Aniflex - seria autorskich…

Producent etykiet samoprzylepnych Spółka Aniflex w ostatnim czasie wdrożyła autorski program szkoleniowy pod nazwą Akademia Aniflex. Organizowane w ramach projektu warsztaty z zakresu produkcji etykiet kierowane są do obecnych klientów firmy. Program dedykowany jest dla firm współpracujących ze spółką, chcących poszerzyć wiedzę z zakresu m. in. prawidłowego przygotowania pliku do druku, wyboru odpowiedniej technologii druku czy skutecznego projektowania opakowań.

Akademia Aniflex to seria autorskich warsztatów stworzonych z myślą o klientach firmy Aniflex. Uczestnicy Akademii podczas kilkugodzinnego spotkania mają możliwość poznania niestandardowych rozwiązań surowcowych, metod uszlachetniania druku oraz zagadnień z zakresu projektowania i produkcji etykiet samoprzylepnych. Najlepsi specjaliści podpowiadają m.in. jak prawidłowo przygotować plik do druku, czym się kierować przy wyborze technologii oraz w jaki sposób tworzyć “skuteczne” opakowania.

Co jeszcze warto wiedzieć o warsztatach? Udział w projekcie jest bezpłatny. Każde spotkanie przygotowywane jest indywidualnie pod uczestniczącą w Akademii firmę, a prezentacje nowości w projektowaniu opakowań przedstawiane są na konkretnych produktach. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Formuła przewiduje trzy bloki tematyczne, jednakże istnieje możliwość dostosowania przebiegu spotkania do konkretnych potrzeb Klientów. Spotkanie w ramach organizowanych warsztatów zakończone jest oprowadzaniem po dziale produkcji, by przybliżyć słuchaczom jak w praktyce wygląda proces produkcji etykiet. 

Główną przesłanką organizacji warsztatów w ramach Akademii Aniflex była potrzeba edukacji i chęć dzielenia się doświadczeniem produkcyjnym, technologicznym i projektowym spółki Aniflex. 

Spółka od ponad 17 lat działa w zakresie druku etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych i opakowań z serii flexible packaging.

Firma dysponuje dwiema uzupełniającymi się technologiami druku - technologią druku fleksograficznego oraz technologią druku cyfrowego, dzięki którym jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby rynku w zakresie wysoko- i niskonakładowej produkcji etykiet i opakowań.

dzielimy-sie-wiedza-aniflex

Czytaj więcej:
Etykiety 132

Reportaże

Forum