Arburg na MSV Brno 2022 - Wydajne rozwiązania do automatyzacji

Arburg na MSV Brno 2022 -…

Na targach MSV w Brnie firma Arburg przedstawi w dniach od 4 do 7 października 2022 r. w hali G1, stoisko 029, wydajną produkcyjnie produkcję wtryskową i potencjał indywidualnej automatyzacji. Będzie też stanowisko demonstracyjne portalu dla klientów „arburgXworld” i systemu komputera nadrzędnego ALS.

Wydajność produkcyjna i cyfryzacja

Pierwszy eksponat, elektryczna wtryskarka Allrounder 520 A o sile zamykania 1500 kN, jest wyposażony w 1-gniazdową formę wtryskową czeskiej firmy i produkuje pudełko na lunch z PP – klasyczne opakowanie. Na stoisku informacyjnym dotyczącym cyfryzacji będzie można zobaczyć, jak aplikacje portalu dla klientów „arburgXworld” mogą zaoszczędzić czas i koszty, zapewniając jednocześnie większą elastyczność w codziennej pracy.

arb00173796-520a-1000-400-clamp

Wydajne rozwiązania w zakresie automatyzacji

Drugim eksponatem jest manipulator sześcioosiowy firmy Kuka, który pokazuje, co można osiągnąć za pomocą manipulatorów w rozwiązaniach w zakresie automatyzacji i systemach pod klucz firmy Arburg. Z dokładnością do jednego punktu i zawsze z taką samą precyzją manipulator montuje i demontuje model hybrydowej wtryskarki Allrounder 1120 H z modułów Lego. Zestaw montażowy składa się z czterech różnych komponentów. Do każdego jest oddzielny chwytak, który zmienia się automatycznie.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum