Arburg na targach Fakuma 2024

Arburg na targach Fakuma 2024

Na targach Fakuma w dniach od 15 do 19 października 2024 roku firma Arburg jest obecna w hali A3, stoisko 3101, z jedenastoma eksponatami i siedmioma innymi wtryskarkami Allrounder na stoiskach partnerskich. ArburgSOLUTIONworld, który zostanie uzupełniony o nową ścianę wystawienniczą poświęconą cyfryzacji, w tym "przezroczystą maszynę", podkreśli ważne przyszłe tematy dla klientów.

Kolejną atrakcją jest niemiecka premiera elektrycznej wtryskarki Allrounder 720 E Golden Electric w nowej konstrukcji. Zaprezentowane zostaną interesujące zastosowania i innowacyjne technologie, np. w dziedzinie medycyny, higieny osobistej, rekreacji i produkcji addytywnej.

arburgSOLUTIONworld

Interaktywna powierzchnia wystawiennicza arburgSOLUTIONworld po raz kolejny zajmie centralne miejsce na targach. Łączy w sobie kompleksową kompetencję firmy Arburg w zakresie doradztwa i rozwiązań we wszystkich obszarach przetwórstwa tworzyw sztucznych. Odwiedzający targi otrzymają indywidualne odpowiedzi na pytania dotyczące ważnych tematów, takich jak wzrost wydajności, efektywność, zrównoważony rozwój, niedobór wykwalifikowanej siły roboczej i dotacje. Eksperci firmy Arburg będą udzielać porad na sześciu stanowiskach wokół czterometrowej kolumny LED oraz na zupełnie nowej ścianie wystawienniczej ze zintegrowaną "przeszkloną" maszyną. To właśnie tutaj produkty i usługi cyfrowe zostaną zaprezentowane odwiedzającym targi.

rfkfkf


Nowość: Elektryczna maszyna - smukła konstrukcja i przystępna cena

Podczas targów Fakuma 2024 firma Arburg po raz pierwszy zaprezentuje szerokiej publiczności w Niemczech swoją najnowszą wtryskarkę: hybrydowa wtryskarka Allrounder 720 E Golden Electric wyróżnia się smukłą konstrukcją i przystępną ceną - to w skrócie jej główne zalety. Nowa maszyna charakteryzuje się elektryczną precyzją i stabilnością procesu, a także wyjątkowo smukłą konstrukcją i zajmowaną powierzchnią oraz oferuje wysoką jakość elementów przy niskich kosztach inwestycyjnych i krótkich terminach dostaw. Eksponat na targach Fakuma produkuje przykładowe osłony do golarek.

1

Różnorodność: 18 eksponatów maszyn

Na łącznie 18 stoiskach firma Arburg prezentuje swoje niezwykle szerokie spektrum możliwości w zakresie wydajnej produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Zaprezentowane są na przykład wielokomponentowe i papierowa technologia wtrysku, przetwarzanie recyklatu i ciekłego silikonu, manipulatory i kompleksowe rozwiązania "pod klucz" oraz produkcja addytywna.

Dni kariery na targach Fakuma

Pod hasłem "Kształtuj swoje marzenia, kształtuj swoją przyszłość", firma Arburg bierze udział w nowej akcji Piątek Kariery, zainicjowanej przez organizatora Schall i doradców targowych, i rozszerza tę kampanię na sobotę. Kampania skierowana jest do uczniów, studentów i osób rozpoczynających zawodową karierę, którzy podczas targów Fakuma 2024 będą mogli zapoznać się z różnorodnymi możliwościami kariery oferowanymi przez branżę tworzyw sztucznych. Na stoisku targowym firmy Arburg eksperci i zespół praktykantów, którzy przyjechali na wydarzenie, będą odpowiadali na pytania.

Zapewnij sobie swój darmowy jednodniowy bilet na targi Fakuma!

Zanurz się w świecie przetwórstwa tworzyw sztucznych i poznaj innowacje z bliska. Za naszym pośrednictwem masz możliwość zapewnienia sobie bezpłatnego jednodniowego biletu na targi Fakuma - targi, których nie możesz przeoczyć! Skorzystaj z okazji, aby wymienić się pomysłami z naszymi ekspertami i zyskać nowe perspektywy w inspirujących dyskusjach. Twój bezpłatny jednodniowy bilet czeka na Ciebie - zapewnij go sobie już dzisiaj!


Czytaj więcej:
Targi 1284
Medycyna 177
Recykling 1057
Nowości 335

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum