Arburg na targach Moldplas 2021

Arburg na targach Moldplas…

Podczas targów Moldplás 2021 w Batalha (Portugalia) w dniach od 3 do 6 listopada w hali 10, firma Arburg zaprezentuje, jak w pełni zautomatyzowana i wyposażona w sieć cyfrową wtryskarka Allrounder produkuje gotowe do użycia pojemniki na maski. Odwiedzający mogą uzyskać szczegółowe informacje i porady w zakresie portalu dla klientów "arburgXworld" oraz zarządzania systemowego z poziomu komputera nadrzędnego ALS.

W pełni zautomatyzowana produkcja pojemników na maski

Elektryczna wtryskarka Allrounder 470 A z układem sterującym Gestica wykorzystuje 1+1-gniazdową formę wtryskową portugalskiego partnera, firmy Gura, do produkcji pojemnika z zaciskiem do przechowywania masek zakrywających usta i nos z PP, w cyklu trwającym ok. 30 sekund. Obsługa odbywa się za pomocą zintegrowanego manipulatora MULTILIFT SELECT. Najpierw usuwa dwie wypraski i podaje je do stacji wstępnej obróbki plazmowej. Pojemnik na maski jest następnie znakowany metodą tampodruku logo partnera, montowany jest zacisk, a następnie zamykany w chwytaku i gotowa wypraska jest umieszczana na transporterze taśmowym.

13108-0

Na stoisku targowym terminal zademonstruje, w jaki sposób dane produkcyjne mogą być zbierane i analizowane w czasie rzeczywistym, a wydajność i przejrzystość produkcji mogą być znacznie zwiększone poprzez podłączenie do systemu MES, takiego jak zarządzanie systemowe z poziomu komputera nadrzędnego ALS

arburgXworld: Aktualności dotyczące portalu dla klientów i cyfryzacji

Na targach Moldplas 2021 zostaną zaprezentowane liczne funkcje portalu dla klientów "arburgXworld", które oferują prawdziwą wartość dodaną. Odwiedzający dowiedzą się, jak dzięki „arburgXworld“ mogą zdigitalizować swoją produkcję części z tworzyw sztucznych i uczynić ją bardziej wydajną. Dwie główne funkcje to przegląd parku maszynowego ("MachineCenter") i zamawianie części zamiennych online ("Shop"). Firma Arburg stale dodaje nowe usługi cyfrowe do portalu dla klientów, aby ułatwić codzienną produkcję wtryskową. Obecnie należy do nich np. aplikacja "AnalyticsCenter" do dokumentacji pobierania próbek z form, testów i procesów wtrysku.


Czytaj więcej:
Targi 1200

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233