Arburg na targach Plastpol 2023

Arburg na targach Plastpol…

Na targach Plastpol w Kielcach (Polska) w dniach od 23 do 26 maja 2023 r. firma Arburg zaprezentuje w hali E, stoisku E30, nowy Allrounder 470 H. Kluczowym tematem targów jest cyfryzacja i zrównoważony rozwój ze spektrum produktów i usług związanych z „arburgXworld” i „arburgGREENworld”. Do tego dochodzi ciekawy wtrysk wielokomponentowy dla branży inżynierii medycznej z Allrounder More.

Nowy Allrounder 470 H

Na targach Plastpol po raz pierwszy będzie można zobaczyć nowy Allrounder 470 H, który firma wprowadziła na rynek z okazji jubileuszu „100 lat przedsiębiorstwa rodzinnego Hehl”. Eksponat produkuje kubki do kawy z osłoną, które napełniane są słodkościami poprzez prostą automatyzację maszyny. Dzięki temu kubek jest idealnym upominkiem z targów.

Cyfryzacja i zrównoważony rozwój

Odwiedzający targi Plastpol na stoisku firmy Arburg dowiedzą się również, jak w praktyce wprowadzić cyfryzację do nowoczesnych przedsiębiorstw zajmujących się wtryskiwaniem. Istnieje również możliwość przetestowania wersji demonstracyjnej portalu dla klientów „arburgXworld” ze wszystkimi aplikacjami. Dodatkowo odwiedzający targi mogą uzyskać informacje o ofercie arburgGREENworld i aktywnościach firmy Arburg związanych ze zrównoważonym rozwojem, wydajnością energetyczną i produkcyjną, ochroną zasobów i śladem CO2.

Inżynieria medyczna: Zautomatyzowany Allrounder More

To, w jaki sposób dzięki integracji funkcji za pomocą Allrounder More 1600 można zaoszczędzić czas i koszty, firma Arburg zaprezentuje na przykładzie zautomatyzowanego urządzenia do produkcji gotowych do użycia dwuskładnikowych wyprasek. W czasie cyklu trwającego około dziesięciu sekund powstają z PP i TPE cztery złącza Luer, znajdujące zastosowanie jako zamknięcia w przemyśle farmaceutycznym. Cecha szczególna tego urządzenia: Cztery monitorowane przez układ sterujący Gestica serwoelektryczne osie form wtryskowych spokrewnionej z Arburg firmy AMKmotion. Sterują one procesami technologii Core-Back, podnoszenia pokrywy, zakrywania zamknięć i wykręcania gwintu Luer bezpośrednio w formie wtryskowej.

arb00187698-jubilaumstage-08032023-j0a3426

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233