BGS Beta-Gamma-Service pokazuje proces sieciowania radiacyjnego

BGS Beta-Gamma-Service pokazuje…

Spółka BGS Beta-Gamma-Service GmbH & Co KG jest zaliczana do pionierów w technologii wykorzystującej promieniowanie. Teraz po raz pierwszy w swojej historii oferuje wyjątkową prezentację całej czynności sterylizacji oraz sieciowania wyrobów z tworzyw sztucznych.

W zeszłym roku spółka BGS Beta-Gamma-Service GmbH & Co. KG uruchomiła w Bruchsal niedaleko Karlsruhe, najnowocześniejszą tego typu na świecie aparaturę do promieniowania gamma.

Wydajność urządzenia będzie wynosiła aż 80 tys. palet towaru rocznie. Produkty będą poddane promieniowaniu w paletach transportowych, a po tym zabiegu będą od razu gotowe do użycia.

Wideo szczegółowo pokazuje i opisuje cały proces sieciowania oraz sterylizacji produktów w końcowym etapie pakowania. Promieniowaniu poddawane są całe pojemniki bez konieczności ich otwierania.

BGS posiada, oprócz głównej siedziby w Wiehlu (koło Kolonii nad Rynem), filię w mieście Bruchsal oraz zakład w Saal (an der Donau).Ta średniej wielkości firma, zajmująca czołową pozycję na rynku, aktualnie zatrudnia ogółem ponad 170 pracowników.

Źródło: BGS


Czytaj więcej:
Sieciowanie promieniowaniem wyrobów z tworzyw
 

Sieciowanie promieniowaniem wyrobów z tworzyw sztucznych, sterylizacja promieniowaniem wyrobów medycznych, zwiększanie odporności na zużycie wyrobów z tworzyw sztucznych

Niemcy

Reportaże

Forum