BGS - ekspert w dziedzinie promieniowania rozbudowuje wydajność zakładu w Bruchsal

Przyszłościowa inwestycja

Przyszłościowa inwestycja w wysoce nowoczesną aparaturę spełnia najwyższe wymagania jakości i ponadto daje możliwość szybkiej reakcji na zapotrzebowania rynkowe.Ta średniej wielkości firma zajmująca czołową pozycję na rynku spełnia w ten sposób swój własny postulat innowacyjnego, szybkiego i wyjątkowo niezawodnego dostawcy usług dla przemysłu.

Oprócz sterylizacji produktów z zakresu techniki medycznej drugim podstawowym filarem tej średniej spółki, która dominuje na rynku, jest uszlachetnianie materiału różnych tworzyw sztucznych za pomocą promieniowania beta i gamma. BGS oferuje obie usługi we wszystkich swoich trzech zakładach.

Spółka BGS Beta-Gamma-Service GmbH & Co. KG swoje usługi świadczy w trzech punktach w Niemczech: w Saal, Bruchsal i Wiehl. Firma działa od 1981 roku i jest pionierem w zastosowaniu przemysłowym promieniowania beta i gamma do celów sterylizacji produktów medycznych oraz sieciowania części z tworzyw sztucznych. Promieniowanie beta i gamma szybko, bezpiecznie i ekologicznie utylizują patogeny.

Klienci BGS należą do przemysłu elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, kablowego, grzewczego oraz techniki sanitarnej.

BGSSieciowanie promieniowaniem wyrobów z tworzyw
 

Sieciowanie promieniowaniem wyrobów z tworzyw sztucznych, sterylizacja promieniowaniem wyrobów medycznych, zwiększanie odporności na zużycie wyrobów z tworzyw sztucznych

Niemcy