Bydgoski Klaster Przemysłowy partnerem tegorocznej Kayakmanii

Bydgoski Klaster Przemysłowy…

Bydgoski Klaster Przemysłowy został partnerem trzeciej edycji imprezy proekologicznej Kayakmania 2019 w Bydgoszczy, która trwać będzie od 30 sierpnia do 1 września br. To impreza plenerowa skierowana do sympatyków rekreacji wodnej.

Przeznaczona jest dla osób czynnie uprawiających kajakarstwo turystyczne jak i dla amatorów, którzy nigdy nie pływali w kajaku. Jej celem jest popularyzacja kajakarstwa w Polsce i poza granicami kraju oraz integracja turystów z Polski z mieszkańcami miasta jako element budowania marki Miasta Bydgoszcz.

Corocznie na Kayakmanię składa się szereg konkurencji wyścigowych, pokazowych, imprez towarzyszących oraz piknik na Wyspie Młyńskiej z wieloma atrakcjami dla uczestników oraz mieszkańców.

W ramach działań Klastra w obszarze CSR - Społecznej Odpowiedzialności Biznesu organizacja będzie uczestniczyć w strefie EKO wydarzenia. Wspólnie z firmami z branży zostanie przedstawiona prezentacja "Nie wszystkie plastiki są złe" ukazująca pozytywne cechy i zastosowanie tworzyw sztucznych w wielu dziedzinach życia. 

Bydgoski Klaster Przemysłowy zrzesza firmy z branży tworzyw sztucznych, wiele z nich zajmuje się szeroko pojętym recyklingiem. W ramach swojej działalności dbają o ochronę środowiska i ponowne wykorzystywanie tworzyw sztucznych w procesie produkcji.

Źródło: BKP

Zdjęcie: kayakmania.pl

brak
 

Bydgoski Klaster Przemysłowy skupia firmy z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz szereg instytucji okołobiznesowych

Polska

Reportaże

Forum