Cartondruck stworzył opakowanie dla Smirnoffa

Cartondruck stworzył opakowanie dla Smirnoffa
Opakowanie przygotowane przez spółkę CD Cartondruck i przeznaczone dla alkoholu Smirnoff Black zostało uznane za najlepsze wykonane z kartonu i dedykowane branży produktów alkoholowych w całym ubiegłym roku.

Opakowanie zwyciężyło w corocznym konkursie Carton of the Year, który od 12 lat organizuje Europejski Związek Producentów Kartonów Pro Carton. Tym razem organizatorzy docenili opakowania wódki Smirnoff.

Szczególną uwagę zwrócili na eleganckie wykończenie pudełka i ogólny wygląd kartonu. Otwarcie opakowania jest proste w obsłudze, co bardzo ułatwia wyjmowanie butelki. Ponadto karton zamyka się automatycznie po włożeniu do wewnątrz butelki. - Nawet w świecie wysokojakościowych opakowań do drinków, karton ten na pewno się wyróżnia, a co za tym idzie zwraca uwagę potencjalnych nabywców produktów klasy premium - brzmiało podsumowanie jurorów.

Opakowanie stworzyła firma CD Cartondruck, która od ponad dwóch lat ma swoją fabrykęw Tczewie. Spółka produkuje rocznie 80 milionów wysokowartościowych opakowań kartonowych. Głównymi klientami są znani producenci kosmetyków i perfum oraz producenci farb do włosów w Polsce i Europie

Producentem i dystrybutorem Smirnoffa jest firma Diageo Polska.

Opakowanie firmy Cartondruck


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362