Ciech Sarzyna na targach kompozytów JEC

Ciech Sarzyna na targach kompozytów…

Podczas targów JEC World Composites Show 2019, na stoisku Ciech Sarzyna zaprezentowano produkty wykonane na bazie żywic Polimal oraz Epidian, m.in. kokpit jachtu z żywicy i żelkotu, deskę wakeboard na bazie żywicy epoksydowej czy bagażnik dachowy z kompozytu poliestrowego.

Blisko 1500 wystawców reprezentujących 123 kraje, 76 tys. m2 powierzchni wystawowej i trzy dni wypełnione inspirującymi rozmowami i innowacyjnymi pomysłami - tak wyglądały największe w Europie targi kompozytowe JEC World Composites Show 2019, które w dniach 12-14 marca odbyły się w Paryżu. Po krótkiej, rocznej przerwie, spółka Ciech Sarzyna wróciła jako wystawca z nowym, dużym stoiskiem, prezentując portfolio żywic poliestrowych i epoksydowych.

Targi JEC, które co roku zbierają najważniejszych graczy rynku kompozytów, to idealne miejsce do poznania globalnych trendów w technologiach kompozytowych, a zarazem świetna okazja do nawiązania współpracy biznesowej. Na stoisku spółki - jedynego w Polsce producenta żywic epoksydowych - zaprezentowany został szeroki wachlarz produktów wykonanych na bazie żywic Polimal oraz Epidian, m.in. kokpit jachtu, wyprodukowany z żywicy i żelkotu do branży marine, deska wakeboard na bazie żywicy epoksydowej czy bagażnik dachowy, zaprojektowany z kompozytu poliestrowego z myślą o miłośnikach kitesurfingu. Zaprezentowana została umywalka, wyprodukowana z żelkotu sanitarnego, który pojawił się w ofercie pod koniec 2018 roku. Nie zabrakło również flagowych produktów: posadzek epoksydowych, Systemu 6250 do zabezpieczenia powierzchni stalowych i betonowych czy stolika, wykonanego ręcznie z drewna i żywicy Epidian Deco .

- Obecność na targach to wyjątkowa okazja do zaprezentowania produktów na europejskim rynku, zarówno dla producentów kompozytów, jak i dostawców żywic. Jako doświadczony producent żywic poliestrowych i epoksydowych o szerokim portfolio produktowym, coraz bardziej stawiamy na produkty specjalistyczne, aby móc konkurować z globalnymi graczami na tym rynku. Skupiamy się na wysokiej jakości produktów, zgodnych ze światowymi trendami. Targi w Paryżu to doskonałe miejsce spotkania z istniejącymi i potencjalnymi klientami, gdyż budujemy swój biznes przede wszystkim na długotrwałych relacjach z klientem - mówi Mariya Hud, Marketing Manager Żywic w Ciech Sarzyna.

Pojawiając się na jednym z najważniejszych w świecie wydarzeń branżowych, Ciech Sarzyna po raz kolejny udowodniła, że jest liczącym się europejskim graczem o coraz bardziej rozpoznawalnej marce.

Ciech Sarzyna na targach JEC

Czytaj więcej:
Targi 1276

Reportaże

Forum