Click-Watch-Talk Kompozyt-Expo już w listopadzie

Click-Watch-Talk Kompozyt-Expo…

W dniach 17-18 listopada br. odbędzie się unikatowe wydarzenie dla branży kompozytowej Click-Watch-Talk Kompozyt-Expo łączące świat nauki ze światem biznesu.

Organizatorami są Targi w Krakowie, Polski Klaster Technologii Kompozytowych oraz Politechnika Warszawska. Na uczestników czeka 10 godzin prezentacji, konsultacji i dyskusji z cenionymi specjalistami z Polski i zagranicy. 

Korzyści z udziału

Sytuacja epidemiologiczna na świecie spowodowała, że tegoroczne Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo nie mogły się odbyć. Organizatorzy wiedząc jednak, iż najskuteczniejszą receptą na kryzys jest działanie, postanowili przygotować wydarzenie Click-Watch-Talk Kompozyt-Expo łączące elementy wystawy targowej, konferencji i networkingu. Wystawcy targów poprzez udział w wydarzeniu, nie tylko będą mieli możliwość poprowadzenia prezentacji w jednym z sześciu bloków tematycznych, ale również zamieszczą swoją wizytówkę na stronie głównej www.kompozyt-expo.pl. Dzięki temu osoby zainteresowane danym rozwiązaniem szybko skontaktują się z producentem lub dystrybutorem. Ogromną korzyścią będzie solidna dawka wiedzy. Najbardziej aktualne tematy omówią specjaliści z branży. Nie zabraknie również ożywionych rozmów, które z pewnością rozpalą czaty do czerwoności. 

Bloki tematyczne

Konferencja podzielona będzie na dwa dni i aż sześć bloków tematycznych:

  • Monitorowanie uszkodzeń i stanu konstrukcji kompozytowych
  • Naprawy struktur kompozytowych
  • Kompozyty tworzone z pasją - wyzwania, problemy, nowe technologie, perspektywy
  • Projektowanie wyrobów i konstrukcji kompozytowych wspomagane komputerowo
  • Recykling kompozytów
  • Nanocząstki w kompozytach - korzyści a bezpieczeństwo ich stosowania 

Każdy blok rozpocznie wystąpienie ekspertów: prof. dr hab. inż. Tadeusza Uhla z Akademii Górniczo-Hutniczej, prof. dr. hab. inż. Lothara Krolla z Uniwersytetu Technicznego w Chemnitz, dr Andrzeja Czulaka Lidera Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych, prof. dr. hab. inż. Maika Gude’a z Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie, prof. dr. hab. inż. Andrzeja Błędzkiego z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz prof. dr hab. inż. Anny Boczkowskiej z Politechniki Warszawskiej.


KonpozytExpo

Połączenie wiedzy z biznesem

Click-Watch-Talk Kompozyt-Expo jest przykładem, iż nauka może iść w parze z biznesem. Wydarzenie połączy te dwa światy sprawiając, iż uczestnik otrzyma kompleksowo dostęp do nowości technologicznych i najnowszej wiedzy. Tym właśnie wydarzenie różni się od typowych konferencji online. Daje w pakiecie więcej. W związku z ograniczeniami jest to jedyny sposób, aby spotkać się w tak szerokim gronie i wymienić się doświadczeniem. 

Z tygodnia na tydzień coraz bardziej spragnieni jesteśmy kontaktów z drugim człowiekiem. Coraz mocniej doceniamy swobodę i nieograniczone możliwości biznesowych relacji sprzed miesięcy. Click-Watch-Talk Kompozyt-Expo będzie tego namiastką.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie https://www.kompozyt-expo.pl/pl/harmonogram.html 

Zgłoszenia są nadal przyjmowane. Sprawdź co należy zrobić, aby zostać prelegentem https://www.kompozyt-expo.pl/pl/dla-prelegenta.html 


Czytaj więcej:
Targi 1260
COVID-19 190

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska