Cukier Królewski w nowym opakowaniu

Cukier Królewski w nowym opakowaniu
Z okazji zbliżających się świąt w sklepach pojawia się cukier w nowym opakowaniu. Jego producentem jest spółka Südzucker, największy wytwórca cukru w Europie i posiadacz cukrowni w kilkunastu państwach, w tym od 1992 r. również w Polsce.

Nowe opakowanie marki „Cukier Królewski” miało na celu porzucenie dotychczasowej stateczności, prostoty i marazmu, bijącego z tradycyjnych opakowań tego produktu.

By to zmienić zostało ono wzbogacone motywem uśmiechniętej, rozbrykanej postaci. Tym samym marka „Cukier Królewski” ma się kojarzyć z nowoczesnością i pomysłowością. Jak zapewnia producent nowa, sympatyczna postać ma stać się naszym towarzyszem w kuchni podczas pieczenia, gotowania czy słodzenia i podsuwać pomysły na dobrą kuchnię, taką która daje radość z siadania przy stole. Poza przepisami i radami, które można przeczytać na opakowaniu, znajduje się na nim m.in. opis historii cukru.

To dopiero początek designerskich udoskonaleń „Cukru Królewskiego”. Postać rozbawionego ludzika ma się zmieniać i rozwijać w zależności od potrzeb i pór roku. Na razie wersja bożonarodzeniowo – zimowa.

Cukier Królewski w nowym opakowaniu


Czytaj więcej: Galeria opakowań 361