Dassault Systèmes przedstawia oprogramowanie Solidworks 2021

Dassault Systèmes przedstawia…

Dassault Systèmes przedstawia Solidworks 2021, najnowszą wersję swojego portfolio aplikacji do projektowania i inżynierii 3D. Solidworks 2021 rozszerza możliwości i toki pracy w zakresie projektowania, dokumentacji, sprawdzania poprawności i zarządzania danymi, co znacznie poprawia efektywność wykonywanych działań. Użytkownicy Solidworks 2021 mogą również rozszerzyć swoje możliwości, łącząc się z portfolio 3DExperience Works, aby sprostać większej liczbie wyzwań, od projektowania po produkcję, i przyspieszyć prace nad innowacyjnymi rozwiązaniami w środowisku chmurowym. 

Solidworks 2021 zawiera szereg usprawnień wydajności oraz rozszerzone funkcjonalności, które są odpowiedzią na 10 najczęściej oczekiwanych ulepszeń, zgłoszonych przez społeczność Solidworks podczas wydarzenia 3DExperience World 2020 w lutym 2020 roku. Usprawnienia  wydajności dotyczą projektowania części i złożeń, pobierania produktów, tworzenia rysunków, grafik i zarządzania danymi w celu przyspieszenia operacji na plikach i toków pracy. Solidworks 2021 rozszerza funkcjonalności w zakresie uproszczeń dla dużych złożeń, bardziej elastycznego projektowania części i wydajniejszej symulacji. Dzięki tym ulepszeniom  wrażenia użytkownika stają się jeszcze lepsze, a entuzjaści Solidworks mogą cieszyć się wyjątkowymi możliwościami modelowania złożeń. 

Dodatkowo, specjalna edycja Solidworks połączona z platformą 3DExperience jest teraz dostępna w trzech pakietach, 3DExperience Solidworks Standard, Professional i Premium, które zawierają aplikacje Solidworks w odpowiadających im wersjach desktopowych. Dzięki temu połączeniu klienci Solidworks korzystają z tych samych aplikacji desktopowych, na których od lat polegają przy projektowaniu i opracowywaniu nowych rozwiązań dla swoich klientów, jednocześnie korzystając z zalet platformy cyfrowej: ulepszonej współpracy i zwiększonej mobilności.

Wersja Solidworks połączona z platformą 3DExperience zawiera wbudowane zarządzanie danymi, eliminujące problem nieaktualnych lub utraconych plików oraz zapewnia automatyczną aktualizację oprogramowania i danych. Wszyscy użytkownicy pracują na tej samej wersji i mogą korzystać ze  wszystkich zaawansowanych aplikacji z portfolio 3DExperience Works. Oferta 3DExperience Solidworks obejmuje oparte na chmurze projektowanie przemysłowe i mechaniczne, zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych i przeznaczone do automatyzacji i współpracy z dowolnego miejsca.

00-3dexperience-works-03-projektowanie-w-chmurze

- Portfolio aplikacji Solidworks wspiera miliony inżynierów i projektantów na całym świecie w pracach nad najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. Dzięki integracji z chmurową platformą 3DExperience, jedyną dostępną platformą oferującą prawdziwie holistyczne wrażenia cyfrowe, dziś oferujemy użytkownikom Solidworks nowy poziom współpracy i wymiany doświadczeń. Co więcej, dzięki dostępności w chmurze, z aplikacji Solidworks mogą powszechniej korzystać małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), bo rozwiązanie zapewnia im bezpieczną infrastrukturę i skalowalną moc obliczeniową dla złożonych zadań symulacyjnych - powiedział Marcin Sitkiewicz, Solidworks Senior Territory Technical Manager w Dassault Systèmes.

Premiera Solidworks 2021 odbyła się 21 października w formule online.

gotowebinar-004
Gian Paolo Bassi - CEO Solidworks

Więcej informacji o Solidworks 2021 od Dassault Systèmes: https://www.solidworks.com/product/whats-new

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do
 

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do projektowania 3D, rozwiązania 3D Digital Mock Up i Product Lifecycle Management (PLM)

Polska