Dolci Bielloni łączy się z Amut Group

Dolci Bielloni łączy się z… - Przejęcie firmy Dolci Bielloni jest genialnym posunięciem wpływającym na przyszłość Amut Group: razem możemy wzmocnić naszą wiodącą rolę na międzynarodowym rynku. Synergie zwiększą nasze siły - mówi Mauro Drappo, prezes Amut Group. - Nieustannie pracujemy nad tym, aby być uznanym przez naszych klientów za jedynego partnera, który jest w stanie zaoferować najbardziej kompletną gamę maszyn do wytłaczania tworzyw sztucznych termoformowania i recyklingu.

Dolci Bielloni, pracujący obecnie jako Amut Dolci Bielloni, jest producentem maszyn do druku oraz do rozcinania i przewijania folii, linii do wielowarstwowej folii rozdmuchowej i cast (folie stretch, na kiszonkę, barierowa, techniczna, medyczna, na pieluchy, PP i maskująca), linii do powlekania i laminowania.

Nowo powstała firma Amut Dolci Bielloni reprezentuje połączenie pomiędzy dwoma środowiskami i doświadczeniami w zakresie wytłaczania tworzyw sztucznych: Amut jako producent linii przeznaczonych do sztywnych produktów (folie, arkusze, rury, profile, artykuły termoformowane) i Dolci Bielloni - specjalista w liniach do folii elastycznych, do rozdmuchiwania i cast. Dolci Bielloni reprezentuje również strategiczną pozycję potwierdzającą rangę tradycyjnej włoskiej wysokiej jakości, zarówno w projektowaniu jak i w produkcji.

Amut Dolci Bielloni - Drappo & Castello


- Podczas targów Plast 2015 zapraszamy do odwiedzenia stoiska imponującego nie tylko pod względem powierzchni (ponad 800 m²), ale przede wszystkim prezentowanych na nim technologii. Naszym celem jest wzmocnienie wizerunku nowej struktury firmy - kontynuuje Drappo.

Podczas Plast 2015 autobus wahadłowy połączy tereny targowe z siedzibą firmy Amut Dolci Bielloni. Odbędzie się tam tzw . Open House, podczas którego zaprezentujemy dwie linie cast do folii stretch: jedną - produkującą folię stretch ręczną i maszynową (2000 mm - 7 warstw) oraz drugą tzw. jumbo (1500 mm - 5 warstw). Linia do folii stretch 2000 mm jest absolutnie innowacyjna. Wyposażona została w sześć wytłaczarek dla zagwarantowania elastycznej produkcji i ma niepowtarzalny design. Technologia ta zaspokaja obecne trendy na rynku folii stretch, cieńsza ale mocniejsza folia stretch (super power stretch film). Pomimo swoich niewielkich rozmiarów wytłaczarki są w stanie uzyskać wysokie wydajności i uzyskać znakomite oszczędności energii.

Firma będzie uczestniczyć w targach NPE na Florydzie, Plast w Mediolanie lub Chinaplas w Kantonie oraz Plastpol w Kielcach.

Czytaj więcej:
Maszyny do PTS: linie do wytłaczania rur
 

Maszyny do PTS: linie do wytłaczania rur, profili, folii i płyt, recyklingu, termoformierki, linie do dekoracji tworzyw, chillery i termoregulatory.

Polska