Dostęp testowy do programów firmy Simpoe

Dostęp testowy do programów…
Firma SIMPOE wraz ze swoim partnerem handlowym softPROGRESS, zdecydowały o ponownym uruchomieniu bezpłatnego programu testowego oprogramowania SimpoEdge i Simpoe-Mold do symulacji wtrysku tworzyw, który będzie trwał do 31 marca 2013.

Wprowadzony pod koniec zeszłego roku program testowy narzędzi firmy Simpoe do symulacji procesu wtrysku tworzyw dedykowany jest dla użytkowników oprogramowania Solid Edge, ZW3D, KOMPAS-3D i NX. Simpoe-Mold i SimpoEdge to zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia, do analizy odkształceń części i zaawansowanej analizy chłodzenia. Użytkownicy aplikacji mogą zidentyfikować już na wczesnym etapie projektu potencjalne problemy dotyczące produkcji, dzięki analizie alternatywnych rozwiązań i ocenie wpływu modyfikacji na przebieg procesu, bez względu na złożoność i geometrię tych wyrobów.

Producent przygotował kolejną serię godzinnych webinariów, podczas których omówione zostaną możliwości narzędzi. Do końca marca firma softProgress oferuje preferencyjne zasady zakupu oprogramowania. Ponadto, dla pierwszych pięciu firm, które złożą zamówienie przed 15 marca, firma Simpoe ufundowała bezpłatne szkolenia on-line.


brak
 

Usługi oraz sprzedaż oprogramowania związanego z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych: RapidAuthor, Operator Production Optimizer(MES),etc.

Polska