Folie z hologramem Holo-Gard

Folie z hologramem Holo-Gard Kanadyjska firma Unipac oraz American Banknote Holographic Inc. wprowadzają na rynek folie z hologramem Holo-Gard. Jest to nowe podejście do zabezpieczania opakowań. Używając procesu zgrzewania indukcyjnego, Holo-Gard pozwala na efektywne chronienie zawartości (gwarancja bezpieczeństwa), potwierdzenie oryginalności produktu (hologram) oraz wyróżnienie marki.

Holo-Gard składa się z materiałów zwykle używanych do produkcji plomb, ale z dodatkową metalizowaną warstwą holograficzną. Główną różnicą w zamknięcia z hologramem jest materiał używany do połączenia warstwy z hologramem do warstwy tekturowej tak jak w przypadku dwuczęściowej folii do plomb z możliwością wielokrotnego zamykania ("ponownie uszczelnianych"). Łączenie jest na tyle trwałe, że integralność hologramu nie zostanie naruszona po zdjęciu nakrętki.

Plomby z hologramem mogą mieć do 7 warstw holograficznych z różnymi nadrukami widocznymi lub niewidocznymi gołym okiem. Holo-Gard może być dostarczany w wersji łączonej woskiem do warstwy tekturowej lub może być zintegrowany do użycia z produktem Lift and Peel.

Czytaj więcej:
Folia 385

Nowoczesne, ekologiczne butelki i zamknięcia do butelek. Etykieciarki sleeve do termoobkurczania i rozciągliwe . Opakowania tworzywowe do obróbki termicznej, pasteryzacji i sterylizacji, słoje PET.

Polska