Folie z hologramem Holo-Gard

Kanadyjska firma Unipac oraz American Banknote Holographic Inc. wprowadzają na rynek folie z hologramem Holo-Gard. Jest to nowe podejście do zabezpieczania opakowań. Używając procesu zgrzewania indukcyjnego, Holo-Gard pozwala na efektywne chronienie zawartości (gwarancja bezpieczeństwa), potwierdzenie oryginalności produktu (hologram) oraz wyróżnienie marki.

Holo-Gard składa się z materiałów zwykle używanych do produkcji plomb, ale z dodatkową metalizowaną warstwą holograficzną. Główną różnicą w zamknięcia z hologramem jest materiał używany do połączenia warstwy z hologramem do warstwy tekturowej tak jak w przypadku dwuczęściowej folii do plomb z możliwością wielokrotnego zamykania ("ponownie uszczelnianych"). Łączenie jest na tyle trwałe, że integralność hologramu nie zostanie naruszona po zdjęciu nakrętki.

Plomby z hologramem mogą mieć do 7 warstw holograficznych z różnymi nadrukami widocznymi lub niewidocznymi gołym okiem. Holo-Gard może być dostarczany w wersji łączonej woskiem do warstwy tekturowej lub może być zintegrowany do użycia z produktem Lift and Peel.

Czytaj więcej: Folia 293

brak
 

Butelki i słoje barierowe do pasteryzacji i sterylizacji, słoje PET , opakowania dozujące, sleeve na zimno

Polska