Galeria opakowań-kanistry

Galeria opakowań-kanistry
Opakowania o pojemności od 0,5 litra do 120 litrów – taka jest oferta firmy Invac Intervac. Jest to czołowy polski producent elementów z tworzyw sztucznych wytwarzanych w oparciu o technologię wytłaczania z rozdmuchem, oraz wtrysku.

Sztandarowymi produktami firmy są beczki, kanistry i butelki. Produkowane są metodą rozdmuchu o pojemności do 200 l oraz metodą wtrysku o objętości do 805 cm sześciennych. Dysponują atestami PZH i COBRO. Ich wymiary dostosowane są do transportu na europaletach. Kanistry można ustawiać w kilku warstwach pionowo przy napełnieniu cieczą o gęstości nawet do 1,8 g/cm sześcienny.

Przykładowy kanister firmy ma pojemność 60 litrów, jego wymiary w odniesieniu do długości, szerokość i wysokości są następujące: 60 mm, 405 mm oraz 320 mm. Średnica wlewu to 47 mm. Jeśli chodzi o umieszczanie asortymentu na palecie o wymiarach 800 mm x 200 mm, to mieście się na niej siedem sztuk.

Firma Invac Intervac istnieje od 1968 r. W skład jej parku maszynowego wchodzą urządzenia Battenfeld-Fischer, Kautex, Bekum, Uniloy oraz Techne.

kanistry firmy Invac Intervac


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362