Galeria opakowań - kubek do gorących napojów

Galeria opakowań - kubek do gorących napojów
Rozpoczynamy nową serię polegająca na prezentacji opakowań obecnych na polskim i europejskim rynku. Bedziemy pokazywać zdjęcia wraz z krótkim opisem produktów. Dzisiaj przedstawiamy niezwykle popularne kubki do automatów. Są one produkowane przez firmę Huhtamaki zarówno w wersji papierowej jak i plastikowej.

Firma Huhtamaki, jeden z największych na świecie wytwórców opakowań, jest producentem pojemników do kawy i gorących napojów, które można dostać w różnego rodzaju automatach sprzedających.

Pojemność prezentowanego opakowania to 180 ml, średnica wynosi 70,3 mm, a wysokość 90,3 mm. Kubki są produkowane w okrągłych kształtach. Do ich wytworzenia używa się tektury powlekanej PE. Materiał jest drukowany, a liczba drukowanych kolorów to sześć.

Opakowanie posiada naturalny i ożywczy design, urozmaiconą kolorystykę, a także nowoczesne wykończenie. Dzięki temu nadaje się do wszystkich standardowych maszyn sprzedających napoje.

W firmie Huhtamaki produkcja opakowań do automatów rozpoczęła się już ponad 40 lat temu. Ich jakość oraz przyjazność dla użytkownika sprawia, że Huhtamaki do dzisiaj utrzymuje wiodąca pozycję wśród największych na świecie firm vendingowych.

kubek firmy Huhtamaki


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362