Galeria opakowań - opakowania typu blister

Galeria opakowań - opakowania typu blister
Są produkty, które nie wymagają fantazyjnych opakowań. Wówczas stosuje się do nich opakowania blistrowe. Powstają one w oparciu o dowolne kształty i wymiary. Idealnie nadają się do pakowania wszelkiego rodzaju towaru. Stałe powodzenie gwarantuje im również możliwość pełnej prezentacji produktu. W takim opakowaniu jest on doskonale widoczny bez konieczności wyjmowania go.

W naszej galerii prezentujemy opakowania z twardej folii typu blister. Materiałem, z którego są one wykonane jest najczęściej folia PVC lub PET, barwiona bądź bezbarwna. Jej grubość zawiera się w przedziale 0,2 - 0,5 mm. Konstrukcja blistra umożliwia połączenie ze spodnią tekturką przez zgrzanie lub wsunięcie w zagiętą folię.

Blistry występują najczęściej w kilku postaciach, jako zgrzewane, zamykane, zatrzaskowe, wsuwane oraz klejone. Do opakowań tego rodzaju należą wypraski do zgrzewania z kartonem, wypraski z zaginanymi krawędziami, miseczki, pudełka z oddzielnymi lub złączonymi pokrywami oraz podstawki.

Bez wątpienia są to jedne z najuboższych typów opakowań. Brak ich uroku zapewnianego przez opakowania kartonowe, różnego rodzaju kolorowe torebki, bądź opakowania o wymyślnych nadrukach, etykietach, wzorach i grafice.

Sa proste i konkretne. W ich przypadku ważniejszy od opakowania jest produkt, znajdujący się w środku.

opakowanie typu blister


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362