Galeria opakowań-papier marszczony

Galeria opakowań-papier marszczony
Papier marszczony może stać się idealnym materiałem przeznaczonym na opakowanie. Prezentujemy wykonane z niego worki, w które można pakować m.in. wino, ale też i inne luksusowe produkty.

Papier marszczony produkowany jest w całości z materiałów pozyskiwanych wprost z makulatury. Charakteryzuje się wysoką neutralnością względem środowiska naturalnego, ponieważ jest wielokrotnie przetwarzany.

Do jego głównych właściwości należy wysoki poziom wyginalności i to we wszystkich kierunkach i bez łamania. Co więcej dokładnie dopasowuje się do konkretnych przedmiotów, które są nim owinięte.

Zapewnia wysoki efekt wyściełania, zawijania oraz przekładania. Idealnie pasuje też do wypełniania próżni. Szczególnie warto sięgać po niego w przypadku pakowania delikatnych produktów. Zapewnia im bowiem skuteczną ochronę. To co go wyróżnia to także niewielka waga, dzięki czemu opakowanie jest bardzo lekkie oraz wytrzymałe.

W przypadku zastosowania wielu kolorów, opakowanie wykonane z tego materiału staje się niezwykle urozmaicone i oprócz swych podstawowych walorów może nadać produktowi interesujący wizerunek.

opakowanie z papieru marszczonego


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362