Galeria opakowań - stylowe do perfum

Galeria opakowań - stylowe do perfum
W naszej galerii prezentujemy nowoczesne, ale zarazem stylowe i co najważniejsze docenione przez świat branży opakowaniowej, opakowanie przeznaczone dla perfum Flower firmy Kenzo.

Jest to opakowanie kartonowe. Do jego produkcji wykorzystano papier firmy Arctic Paper o gramaturze 345 g/mkw. Użyty materiał posiada wyjątkową, naturalną powierzchnię, której zadaniem jest wydobycie naturalnych i artystycznych akcentów opakowania.

Prezentowany produkt został w tym roku nagrodzony w międzynarodowym konkursie Golden Trophy Award w kategorii „Najlepsze opakowanie”. Nagrodę tę przyznaje firma Agfa w porozumieniu z jurorami, którymi są specjaliści z branży. Laur wręczono podczas corocznych targów projektów graficznych Intergraphic Paris we Francji.

- To wyróżnienie sprawiło nam ona wielką radość. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane w innowacyjny sposób, zapewniający efektywną i spójną komunikację. Dzięki temu zastosowany tu papier Munken osiągnął tak wysoką jakość, zarówno z technicznego, jak i artystycznego punktu widzenia – powiedział Daniel Wormeringer z firmy Arctic Paper France.

kartonowe opakowanie firmy Arctic Paper dla perfum Flower Kenzo


Czytaj więcej: Galeria opakowań 361