Goplana w nowych opakowaniach

Goplana w nowych opakowaniach
Tuż przed końcem roku Goplana odświeżyła swój wizerunek, a co za tym idzie wprowadziła też do sprzedaży wyroby w nowych opakowaniach. Akcja marketingowa prowadzona jest również w telewizji, gdzie pojawiają się półminutowe spoty reklamowe, zachęcające do sięgania po słodycze Goplany.

Już od listopada w sklepach dostępne są nowe opakowania Śliwek w Czekoladzie. Eleganckie połączenie tonacji fioletu i brązu ozdobione zostało delikatną grafiką i nowym logotypem charakterystycznym dla całej linii produktów Goplany. Eleganckie opakowanie wykonano w formie ośmiokątnego pudełka.

Nowe opakowanie zyskały też czekolady Goplany. Mowa o opakowaniach zarówno jednostkowych, jak również zbiorczych. Jedne i drugie odznaczają się tym, że utrzymano je w stylowej i ciepłej tonacji. Zostały ponadto wzbogacone o nowe logo, spójne z nową szatą i kolorystyką. Ponadto odnowione opakowania czekolad Goplany zyskały specjalne tłoczenia.

Goplana wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Jutrzenka, która powstała w wyniku połączenia czołowych polskich producentów słodyczy: Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki oraz firmy Ziołopex – producenta, eksportera i importera przypraw, herbat oraz bakalii. Grupa jest jednym z czołowych producentów słodyczy na polskim rynku. Dysponuje blisko 15 proc. jego udziałów.

opakowanie wyrobów Goplany


opakowanie czekolady Goplana


Czytaj więcej: Galeria opakowań 361