Drukuj

Grupa Apator z kompleksową ofertą dla energetyki

Grupa Apator z kompleksową ofertą dla energetyki
Modernizacja polskiej energetyki to jeden z wiodących tematów w ostatnim czasie. W dniach 12-14 września w Bielsku-Białej odbyły się targi ENERGETAB, które stanowiły okazję do rozmów na temat przyszłości tego sektora, a także prezentacji ofert spółek działających w tej branży.

Grupa Apator postawiła na kompleksowe przedstawienie oferty: rozwiązań produktowych dla sektora energetycznego, prezentację urządzeń, aparatury i technologii. Swoją propozycję przedstawiły: Apator, Apator Control i Apator Elkomtech.

Oprócz prezentacji produktów, w których się specjalizują, spółki przedstawiły także nowości produktowe. Zdalny Układ Monitoringu i Sterowania, to pomysł Apator Control na podniesienie efektywności i bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach i zakładach przemysłowych. Mający swoją premierę w Bielsku-Białej system pozwala na monitorowanie aktualnego stanu układów zasilania i automatyki przemysłowej oraz sterowanie nimi za pomocą urządzenia mobilnego. Rozwiązanie daje możliwość m.in. szybkiej lokalizacji usterek redukującej czas ich usuwania, a także podnosi jakość i wydajność pracy przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów. ZUMiS sprawdzi się zarówno w mniejszych zakładach wykorzystujących jedną rozdzielnicę główną, jak i w wielu obiektach rozproszonych w jednym zakładzie lub znajdujących się w różnych lokalizacjach.

Automatyka i napędy to druga oprócz inżynierii zasilania i rozdziału energii główna działalność Apator Control. Spółka zaprezentowała także rozwiązania w zakresie prądu stałego i dużych mocy, w których się specjalizuje i które znajdują zastosowanie w podciągarkach, wywrotnicach wagonów, wytłaczarkach oraz kalandrach.

Na piętrowym, przygotowanym zgodnie z nowoczesnymi trendami projektowymi stoisku można było znaleźć również ekspozycję aparatury łączeniowej, pomiarowej oraz zabezpieczającej. Targi były doskonałą okazją do rozmów biznesowych, wymiany poglądów i doświadczeń branży.

Źródło: Apator


brak
 

Lider inżynierii napędu w automatyzacji przemysłu oraz dostawca rozwiązań w obszarze rozdziału i dystrybucji zasilania.

Apator Control Sp. z o.o.
brak
 

Formy wtryskowe, formy prasowalnicze, formy odlewnicze, tłoczniki, wykrojniki, wyginaki