Hexpol TPE nagrodzony platynową oceną w rankingu EcoVadis

Hexpol TPE nagrodzony platynową…

Platynowa ocena plasuje zakład Hexpol TPE w Wielkiej Brytanii w 99. percentylu, czyli 1 proc. najlepszych firm ocenianych przez EcoVadis. Metodologia oceny obejmuje wyniki w zakresie 21 wskaźników wydajności w czterech obszarach tematycznych: środowisko, praca i prawa człowieka, etyka i zrównoważone zaopatrzenie.  

EcoVadis jest niezależną organizacją oceniającą wyniki firm w zakresie zrównoważonego rozwoju. Jej uniwersalna karta wyników ocenia wydajność poprzez ocenę polityki, działań i wyników firmy, a także danych wejściowych od zewnętrznych specjalistów i zewnętrznych interesariuszy.

Klas Dannäs, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Hexpol TPE, powiedział: - To wyróżnienie odzwierciedla zaangażowanie Hexpol TPE w zrównoważony rozwój, etykę i odpowiedzialne praktyki biznesowe.

Mark Clayton, dyrektor zarządzający, Hexpol TPE Ltd dodał - Współpracujemy z EcoVadis od 2021 roku. Jestem dumny, że otrzymaliśmy platynową ocenę na rok 2024. Jednak nasza praca nigdy się nie kończy, staramy się stale poprawiać nasze wyniki w zakresie zarządzania zrównoważonym rozwojem i wywierać pozytywny wpływ na przemysł polimerowy.

hexpol-tpe-ecovadis

Reportaże

Forum