Husky prezentuje zrównoważone technologie, rozwiązania i usługi opakowaniowe na CBST2024

Husky prezentuje zrównoważone…

Husky TechnologiesTM, pionier w dziedzinie technologii umożliwiających zaspokajanie podstawowych potrzeb globalnej społeczności, po raz pierwszy zaprezentuje się na targach China International Beverage Industry Science and Technology Exhibition (CBST2024), które odbędą się w Szanghaju w dniach 6-8 marca w Shanghai New International Expo Center. Na stoisku zlokalizowanym w Hali 1, stoisko #1C03, Husky przedstawia swoje najnowsze technologie, rozwiązania i usługi, aby umożliwić regionalnym producentom opakowań do napojów bardziej zrównoważony rozwój przy jednoczesnym osiągnięciu najwyższych w branży poziomów produktywności, wzrostu, elastyczności, zróżnicowania i światowej klasy możliwości produkcyjnych.

- Husky obsługuje Chiny i region Azji i Pacyfiku od 30 lat, a po raz pierwszy rozpoczęła działalność wraz z otwarciem naszego Centrum Technicznego w Szanghaju w 2004 roku. Pozwoliło nam to zrozumieć unikalne i ewoluujące wyzwania producentów opakowań do napojów obsługujących ten region - powiedział Calvin Pang, wiceprezes ds. sprzedaży, systemów i narzędzi w Chinach. - W dzisiejszej globalnej gospodarce istnieje potrzeba natychmiastowej odpowiedzi na wyzwania zmieniających się rynków przy jednoczesnym stosowaniu zrównoważonych praktyk. Na CBST2024 prezentujemy, w jaki sposób odpowiadamy na to zapotrzebowanie, dostarczając branży najwyższej klasy innowacje, które umożliwiają osiągnięcie gospodarki o obiegu zamkniętym i przyczyniają się do strategicznego rozwoju klientów obsługujących dynamiczny rynek w tym regionie, a także na całym świecie.

Kompleksowe rozwiązania dla gospodarki o obiegu zamkniętym

Na targach firma Husky zaprezentuje różnorodne technologie, rozwiązania i usługi w zakresie formowania wstępnego, pakowania i zamykania PET, które umożliwiają producentom opakowań do żywności i napojów:

  • Napędzanie gospodarki o obiegu zamkniętym poprzez produkcję opakowań zawierających wyższy procent materiału rPET
  • Zmniejszenie masy opakowań w celu zmniejszenia ich śladu węglowego przy jednoczesnym obniżeniu kosztów materiałów, produkcji i wysyłki
  • Konwersja istniejących opakowań z alternatywnych materiałów na trwałe, niezawodne i nadające się do recyklingu w nieograniczonym zakresie PET 1/2
  • Wykorzystanie sprawdzonych, wysokowydajnych rozwiązań firmy Husky w zakresie formowania preform PET, w tym 160-gniazdowego systemu i formy, w celu osiągnięcia najwyższego poziomu produktywności, niezawodności i szybkości.
  • Wdrożenie światowej klasy procesów produkcyjnych poprzez przyjęcie rozwiązania zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym Advantage+EliteTM firmy Husky, umożliwiającego producentom osiągnięcie szybkości wprowadzania produktów na rynek przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii, zminimalizowaniu zmienności i optymalizacji wydajności operacyjnej.

Eksperci Husky prezentujący na żywo na scenie

Oprócz wystawiania się, eksperci Husky będą przemawiać na Beverage Industry Chain Innovation Forum 7 marca. Henry Zhang, dyrektor ds. globalnego marketingu i ESG w firmie Husky, wygłosi prezentację w hali 3 na temat tego, w jaki sposób innowacyjne opakowania umożliwiają realizację celów zrównoważonego rozwoju. Roy Wang, kierownik regionalny ds. systemów i oprzyrządowania w firmie Husky, również zaprezentuje sesję omawiającą kompleksowe rozwiązania dla systemów preform PET w sali konferencyjnej M40, znajdującej się w Hali N1.

Lokalne wsparcie i globalna wiedza

Od momentu otwarcia, Centrum Techniczne Husky w Szanghaju służy jako regionalna siedziba firmy. W tym czasie firma Husky rozwinęła rozległą infrastrukturę, zapewniając terminową, lokalną obsługę i wsparcie w połączeniu z wieloletnim globalnym doświadczeniem. Zakłady produkcyjne firmy dysponują najnowocześniejszym sprzętem i technologią, ułatwiając produkcję systemów i oprzyrządowania zgodnie z najwyższymi światowymi standardami jakości.