Ice Tea Jurajskiej w półlitrowej butelce PET

Ice Tea Jurajskiej w półlitrowej butelce PET
Firma Jurajska Spółdzielnia Pracy powiększyła swój asortyment napojów o nowe opakowania przeznaczone do rozlewania w nie niedawno wprowadzonego produktu Ice Tea. Aktualnie jest on także sprzedawany w półlitrowych butelkach.

Wypuszczenie na rynek mniejszego, poręcznego i półlitrowego opakowania PET, to krok w stronę poszerzenia oferty tego znanego producenta naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie takiej wody. Do tej pory bowiem Ice Tea, napój herbaciany, dostępny był jedynie w dużo większych 1,5 litrowych butelkach.

Przegląd opakowań PET napoju Ice TeaJeśli chodzi natomiast o mniejsze odpowiedniki, to w sześciu warstwach na palecie Euro mieści się 1296 butelek, o łącznym ciężarze 725 kg.

Warto wiedzieć, że Jurajska dysponuje własną wytwórnią butelek PET. Przełomowe uruchomienie produkcji napojów w butelkach typu PET nastąpiło w 1993 r. Od tego czasu Jurajska odnotowała kilkusetprocentowy wzrost sprzedaży swoich napojów. Obecnie posiada trzy nowoczesne i wyspecjalizowane linie technologiczne o łącznej wydajności 50 tys. szt. butelek na godzinę.

Ice Tea, która zadebiutowała na rynku - jak już wspomniano w 1,5 litrowym opakowaniu - natychmiast zdobyła klientów. Dzięki tej marce w ciągu trzech pierwszych miesięcy od jej wprowadzenia Jurajska zwiększyła swoją sprzedaż czterokrotnie.

opakowanie napoju Ice Tea Jurajskiej


Czytaj więcej: Galeria opakowań 361