Innowacyjna linia do produkcji kompandów PP z MDF

Innowacyjna linia do produkcji…

Firma Comac poinformowała ostatnio o zakończeniu budowy innowacyjnej linii do produkcji kompandów PP z dodatkiem proszku MDF (Medium-Density Fiberboard). Jest to kolejne ważne osiągnięcie firmy w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla branży tworzyw sztucznych. Powstanie nowoczesnej linii jest wynikiem wieloletnich badań, rozwoju i niezachwianego zaangażowania w innowacje. Powody, dla których to osiągnięcie jest kluczowe dla branży są następujące:

Zwiększona wytrzymałość i wszechstronność:

Połączenie polipropylenu i proszku MDF nadaje kompandom niezwykłą wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej elastyczności, dzięki czemu nadają się one do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych.

Zrównoważony rozwój:

Zastosowanie proszku MDF, produktu ubocznego przemysłu drzewnego, przyczynia się do redukcji odpadów i obniża ogólny wpływ na środowisko naturalne wywierany przez te materiały.

Badania i rozwój:

Budowa tej linii podkreśla zaangażowanie firmy Comac w ciągłe badania i rozwój w sektorze kompandów, mające na celu zachowanie pozycji lidera w zakresie pojawiających się technologii i trendów.

Zaufane partnerstwo:

Comac jest dumny ze współpracy z czołowymi partnerami i dostawcami zapewniając tym samym wysoką jakość i niezawodność produktów. Linia produkcyjna odzwierciedla zaangażowanie firmy we współpracę ze specjalistami z branży.

Doskonałość operacyjna:

Rozwiązanie to jest oparte na najnowszych technologiach, dzięki czemu klienci otrzymują wysokiej jakości wydajne maszyny.

comac-zdjecie-linii-do-ppmdf

Comac ciągle obserwuje w jaki sposób ta innowacja ulepszy produkty i wdrożenia klientów. Firma dokłada wszelkich starań, aby dostarczać maszyny do produkcji kompandów, które spełniają potrzeby w zakresie zrównoważonego rozwoju i wydajności. Przedstawicielem Comac w Polsce jest firma TOP Technik, która specjalizuje się w dostarczaniu maszyn i linii technologicznych od renomowanych producentów z Europy. Są to m.in. linie do wytłaczania folii, profili i rur, instalacje do recyklingu tworzyw a także chillery i termoregulatory. Firma zapewnia doradztwo techniczne, projektowanie, dostawę i rozruch.

Maszyny do PTS: linie do wytłaczania rur, profili, folii i płyt, recyklingu, termoformierki, linie do dekoracji tworzyw, chillery i termoregulatory.

Polska
technolog
technolog
*.25.181.34

Wysłany: 2024-04-10 08:43:11

Co to jest kompand? Czyżby nasza polska mieszanka ewentualnie tworzywo napełniane nie były odpowiednie?

Reportaże

Forum