Inteligentne maszyny z Tajwanu kształtują przyszłość produkcji

Inteligentne maszyny z Tajwanu…

Wahania cen ropy naftowej na rynkach międzynarodowych i wzrost świadomości ekologicznej spowodowały, że wskaźniki recyklingu odpadów tworzywowych stały się najważniejszą kwestią dla przyszłości przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Tajwan, jeden z sześciu największych eksporterów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy na świecie, zyskał uznanie jako dostawca wysokiej jakości produktów o wyrafinowanej technologii i stałej  wydajności.

Konferencja prasowa online pod hasłem ''Taiwan Excellence - maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy 2020'', która odbyła się 17 września b.r., została zorganizowana przez Biuro Handlu Zagranicznego przy Ministerstwie Gospodarki Tajwanu oraz Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) we współpracy z Tajwańskim Stowarzyszeniem Przemysłu Maszynowego (TAMI). 

Przedstawiciele wiodących firm tajwańskich, w tym Fu Chun Shin Machinery Manufacture Co., Ltd. (FCS), ChumPower Machinery Corp., Fong Kee International Machinery Co., Ltd. i Diing Kuen Plastic Machinery, Co., Ltd., przedstawili swoje zaawansowane inteligentne rozwiązania produkcyjne, od wtryskarek dwuskładnikowych i szybkich maszyn do produkcji metodą wtrysku z rozdmuchem, poprzez inteligentne elektryczne maszyny do formowania z rozdmuchem, a kończąc na ekstruderach folii pięciowarstwowej do kapturownic.

1
ad by BOFT

Walter Yeh, prezes i dyrektor generalny TAITRA, stwierdził podczas otwarcia, że w odpowiedzi na trend Przemysłu 4.0, tajwański przemysł maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy ciągle unowocześnia i łączy technologię ICT z inteligentną automatyzacją. Ma to na celu budowę inteligentnych systemów, niezbędnych aby sprostać zapotrzebowaniu na rozwój najnowocześniejszych technologii i produkcji na zamówienie klienta.

mr-walter-yeh-president-ceo-of-taitra-delivered-opening
Walter Yeh, prezes i dyrektor generalny TAITRA

Reportaże

Forum